Onemli Gunler Banner
Sayfa 399/1002 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Şakası bile hoş değil...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

İnternette kalma süresinde 7 saat ile Türkiye Dünya 3. müş, valla yalan seyrettiğim haber videolarını da sayarsam en az 10 saatim var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Patateslerden yana endişem yok endişelendiğim sizsiniz, o kadar patatesi yiyen insan cücüklenebilir diye korkuyorum.
    70-80 kg patates bizimkiler genç ihtiyar değil. Senin yaşına gelince bizde beyazlardan patatesten uzak dururuz.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İnternette kalma süresinde 7 saat ile Türkiye Dünya 3. müş, valla yalan seyrettiğim haber videolarını da sayarsam en az 10 saatim var.
    Ortak noktamız bir tane daha var. Bir rakı var onu da şekersiz olduğunu için içemem ben daha bir bardak çaya 2,5 şeker atıyorum iki ye inmedi daha.

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ywşaklar gece gündüz emekli üstünden reyting peşindeler emekli can derdinde bunlar reyting derdinde, döt herifler bunların muhalif olması bile yeterli teklif gelmediği içindir. Pşştlar. Bi kanal da değil 10 yerden fırtlıyorlar.

Şerefsiz chrome dan operaya geçip reklamları engelledim rahat ettim, bir kere bi şeye bakmaya gör, chrome da gece gündüz telefona bildirim geliyor.
    Geçen gün aldığım Philips LED ampülun fiyatı ne olmuş diye baktım üç gündür aynı LED ampul reklamları geliyor. Rüyamız harici her yan izleniyor rüyamı da ben bile hatırlamıyorum çoğu zaman

6. Akp den buyana hiç seçim sonucu tuttursmadim. Bu sefer tutacak sanki ama tutarsa ekonomi kadrosu da değiştir.

Tam çiftlik THY ~ 440 dene teyyare ~ 31 bin çalışan sayısı, THY havalimanlarıyla falan ilgisi yoktur oralara DHMİ ve taşeronlar bakar, orası da ayrı bir çiftlik DHMİ'de ~ 11 bin çalışan var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ortak noktamız bir tane daha var. Bir rakı var onu da şekersiz olduğunu için içemem ben daha bir bardak çaya 2,5 şeker atıyorum iki ye inmedi daha.
    Kim demiş rakının şekersiz olduğunu, pek kimse bilmez rakıya içimini yumuşatmak için şeker konduğunu.

Her neyse size de bol bol şekerli Malibu içiririz, rakı kadar alkollü olmasada adamı çarpar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 399/1002 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •