Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Viop - XXIV

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Sistem veya teknik kullanmıyorsan neye göre iş yapacaksın
    Bir örnek versene

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    işlem yapıyormusun viopta ?? muhtemelen hayır.. şaşırt bizi.. şu kadar marjin hesabım var işlem yapıyorum de.. yannız gazoz kapağı olmasın telafuz edeceğin miktarlar..

soruna gelecek olursak.. senin sistem dediğine ben sistem demiyorum.. grafik bazlı sistem kullanmıyorum.. grafik geçmiş fiyat hareketleridir.. ben geleceği tahmin etmeye çalışıyorum.. ve bu risk ve para yönetimidir.. gerçek para ile işlem yapanlar dediğimi anlayacaktır..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2. bakalım bizim çizgiler her zaman doğru atılımlar yapıyor mu canlı canlı heyacanlı

kim diyor kriz va diye.

millet mücevhere yönelmiş.

bence dolar ve altın diyemedi döt korkusuna.

ama tabi dolara mücevher gözüyle bakıyor millet artık
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Viop - XXIV

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    işlem yapıyormusun viopta ?? muhtemelen hayır.. şaşırt bizi.. şu kadar marjin hesabım var işlem yapıyorum de.. yannız gazoz kapağı olmasın telafuz edeceğin miktarlar..

soruna gelecek olursak.. senin sistem dediğine ben sistem demiyorum.. grafik bazlı sistem kullanmıyorum.. grafik geçmiş fiyat hareketleridir.. ben geleceği tahmin etmeye çalışıyorum.. ve bu risk ve para yönetimidir.. gerçek para ile işlem yapanlar dediğimi anlayacaktır..
    15 yıldır forexte ve viopta iş yaptım
    İşlem yapıyordum.stresinden bıraktım.şimdi spot işlemi yapıyorum.çok iyi bir sistem geliştirinceye kadar.
    Ben bari gece gündüz çalışıyorum sistemler üstüne.
    Sen ne yapıyorsun.?

shortları çektim

balkona çıkmaya çekiniyorum
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

İşlem yapıyordum.stresinden bıraktım.şimdi spot işlemi yapıyorum.çok iyi bir sistem geliştirinceye kadar.
    Ben bari gece gündüz çalışıyorum sistemler üstüne.
    Sen ne yapıyorsun.?

komedi flood mesajlar yazmıyorum mesela.. yeter li mi

benim işlemlerim elbette her zaman karlı değil ama grafikler ile kendimi kandırmaya niyetim yok..şu indikatör şunu kesti al bu indikatör bunu kesti sat filan bunlar uydurma şeyler.. bir işler iki işler 3.de hesabını patlatır..

diğer yandan.. gerçek işlem yapmadığına göre söylediklerine kendin bile inanmıyorsun demektir.. net bir realite..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    komedi flood mesajlar yazmıyorum mesela.. yeter li mi

benim işlemlerim elbette her zaman karlı değil ama grafikler ile kendimi kandırmaya niyetim yok..şu indikatör şunu kesti al bu indikatör bunu kesti sat filan bunlar uydurma şeyler.. bir işler iki işler 3.de hesabını patlatır..

diğer yandan.. gerçek işlem yapmadığına göre söylediklerine kendin bile inanmıyorsun demektir.. net bir realite..
    Senin yazdıkların benden çok.
    Ben zaten sen sataşınca yazmaya başladım.sadece sataşanlara cevap yazıyorum.dön bak

Senin yazdıkların benden çok.
    Ben zaten sen sataşınca yazmaya başladım.sadece sataşanlara cevap yazıyorum.dön bak

sataşmadım.. komedisin.. benim yazımdan sonra dolarla ilgili absürt yazını değiştirmek zorunda kaldın mesela.. bu demektir ki sataşma değil forum kuralları çercevesinde yazmışım..

flood mesajlar meselesi elbette senin önemli bir özelliğin.. her gun belli bir mesaj sayısı hedefin mi var ?? mesela en az 50 tane yazmam lazım filan diye.. ?? hahahhhaaa..

Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •