Onemli Gunler Banner
Sayfa 399/401 İlkİlk ... 299349389397398399400401 SonSon
Arama sonucu : 3201 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    hepsonradan kardeşim neredesin, hani geçen gün senin 1 90 -- 2 00 hedefin için ev araba muhabbeti etmiştim, evin kafasını kopardım salı günü nakitimize kavuşacağız, araba içinde girişimlerim oldu 9 yaşında arabam 51 binde onuda hiç zorlanmadan elimden çıkarabilirim sorun yaşayacağımı sanmıyorum, tek sorun senin verdiğn hedefi yakalamak, ama ben grafiklere oldukça hakim biriyim , isteyen arkadaşlar benim grafiklerimi altın topiğinden takip edebilirler zaten ben aslında külçeciyim demiştim, ben onsun 2 400 e gidince tekrar 2 150 düşeceğini grafiklerle anlatmaya çalıştım ve biraz zamanlama hatalarım olsada ons altında 2.150 yi göreceğiz yani bunları kendimi övme amaçlı yazmadım, kendimin grafik çalışmalarım iyidir demem oki adesenin düşmesinide körü körüne beklemem dönüş işaretlerini aldığımda allah yarattı demem sayın patronun hisselerinden azıcığınada sahip olurum. hepsonradan kardeşim kıymetli öneri ve tavsiyelerinizi a-buradan veya özelden beklerim küçük yatırımcıların dayanışması iyidır diye düşünüyorum, gerçi siz kendi deyiminizle küçük büyük adesecisiniz ama yakında inşallah bende küçük orta adeseci olacağım inşallah, yatırım tavsiyesi değildir biliyorsunuz her koyun kendi bacahından hasılır, bütün kardeşlerime bol kazançlar
    arka sayfada kalmasın

5. cuma günü yatırım fonları yoğun satış yaptılar neden bilmiyorum...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    yarından itibaren ADESE de ciddi alım yapacağım,yok 2 00 ye düşecekmiş 3 00 e çıkacakmış hiç önemli değil düşerse her kademeden yine yükselirsede her kademeden alışlarımı gerçekleştireceğim, ben hepsonradan kadar sabırlı değilim, yok ters bayrakmış üçgenmiş başmış,omuzmuş hiçbiride önemli değil aldıktan sonra düşmeside hiç umurumda değil biraz da hisselerini bana satan kazansın. artık ADESE de lot milyoneri olma zamanımdır

8.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Üstadım öncelikle bu spk mevzuatına göre düzenlenmiş bilanço değil, vuka göre düzenlenmiş olan. İlk çeyrekte Loras GYO seha inşaat vs birçok operasyon oldu biliyorsunuz, görülüyor ki adese zarara uğramış Loras holding ise aynı ölçüde avantaj sağlamış. İki şirketin tablosunda olağandışı kar zarar tutarlarına bakın ne dediğimi anlarsınız.

Bugunku düşüşün sebebi belli oldu, yarin sabahtan da cakmaya devam ederler gibi. Allah'tan bedelli değilmiş sebep, şimdilik. Önemli olan spk mevzuatına göre hazırlanacak bilancodur, o Haziran'da açıklanır herhalde. Ama tabi güzel bahane olmuş aşağı basmak için. Birkaç arkadaş adesenin içi boşaltılıyor değerli varlıklar lorasa aktarılıyor vs yazmıştı maalesef şu an için haklı çıkıyor gibiler.
    Bu kadar kolay he bu işler , adesenin içi boşaltılıp mal toplandı diye lorasa aktarılacak , SPK da bugüne kadar diyelimki rüşvetle bedellilerine onay verdi ,bundan sonrada aynı namussuzluga devam mı edecek yani ... Güldürmeyin, 8.5m lot aldım diyipte ,eyvah şirketin içi boşaltılıyor dedikleri gibi demek büyük tezat ...20m parayı baglayacaksiniz ve sessiz sedasız bekleyeceksiniz bunlar şirketin içini bosaltirlarken , çingene uşağı mi sandınız adese yatırımcılarını ve forumdakileri, bu kadar kolay kandiracak !!!

Sayfa 399/401 İlkİlk ... 299349389397398399400401 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •