Sayfa 40/91 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 723 madde; 313 - 320 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sayın yarasa'nın analizlerine katılıyorum. BERA pozisyonumu kapatıp buraya taşıdım. 9 aylıklarda GOLDA arsasının satışından elde edilen kârla birlikte güzel bir bilanço göreceğimizi değerlendiriyorum. BERA başlığında yazdığım gibi bu satışla birlikte tamamen borçsuz hale gelecek olan GOLDA'ya ait, KONKA'nın sahip olduğu paylarının halka arzını gerçekleştirecekler. Gidişat onu gösteriyor...YTD
    Gidişat konusunda yanılmadık ve değerleme şirketleri konusu da tamamen bununla ilgili ancak neredeki paylar halka arz edilecek onu bilmek lazım. Bu açıdan her iki tarafta da pozisyon tutmak en mantıklısı...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

Yeni yatırım haberleri gelmeye başlayınca daha güzel olacak bu kağıt inşallah

3. Yanıt için teşekkür ederim Sn.Federal.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    BU holding bir şeylere hazırlık yapıyor ama ne ?

Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar ile Gerçeğe Uygun Değerleri ile Değerlenen, Maddi Duran Varlıkların (Gayrimenkulleri ile Tesis, Makine ve Teçhizatının) güncel Konsolide Değer Tespiti amacıyla Sermaye Piyasası Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu'nda yer alan düzenlemelere uygun olarak, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yetkilendirilen yetkili değerleme firmaları 24 Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, Form Gayrimenkul ve Değerleme A.Ş, Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, Lal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş firmalarından teklif istenmiş olup, en uygun teklifi veren yetkili değerleme firması 24 Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ile GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU düzenlenmesi hususunda sözleşme imzalanmasına karar verilmiştir.
    duran varlık güncellemesi bu enflasyonist ortamda, yukarı revize anlamına gelir, hisse üzerinde illaki olumlu yansıyacaktır. ancak; tahta yapıcının bu işe el atması patronun da onay vermesi gerek...
    bekleyip göreceğiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,441
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    duran varlık güncellemesi bu enflasyonist ortamda, yukarı revize anlamına gelir, hisse üzerinde illaki olumlu yansıyacaktır. ancak; tahta yapıcının bu işe el atması patronun da onay vermesi gerek...
    bekleyip göreceğiz.
    Orası kesin de işte tahta yani bera tl bazlı zireye yaklaltıkça yemediği nane kalmadı tahtacı nerdeyse yok robot diye bildiğimiz bofa at koşturyor dolar zirvesine giderse konka da nasiplenir üzerine bedelsiz haberi değerleme haberi üzerine golda halka arz haberi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Zorla küfür ettirmeye calisiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,441
    Sabırla toplamaya devam

Bağlı Ortaklığımız Konya Kağıt San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından; büyüme ve katma değerli ürün gamını genişletme hedefleri doğrultusunda, Türkiye’de üretimi olmayan ve ithalat yoluyla tedarik edilen katma değeri yüksek kağıt ve karton üretimi yatırımı kapsamında 250.000 ton kapasiteli Bristol Kartonu ile 140.000 ton kapasiteli baz ve dekor kağıt üretim yatırımlarının teknik ve operasyonel detaylarının araştırılması ve ilgili yatırımlar için Şirket’in İzmir Torbalı’da bulunan yaklaşık 1.000.000 m2 arazisinin değerlendirilebilmesine yönelik ilgili kamu kurum ve kuruluşları nezdinde girişimlerde bulunulması hususlarında detaylı bir fizibilite hazırlatılması hususlarında Şirket Genel Müdürlüğü görevli ve yetkili kılınmıştır.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Sabırla toplamaya devam

Bağlı Ortaklığımız Konya Kağıt San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından; büyüme ve katma değerli ürün gamını genişletme hedefleri doğrultusunda, Türkiye’de üretimi olmayan ve ithalat yoluyla tedarik edilen katma değeri yüksek kağıt ve karton üretimi yatırımı kapsamında 250.000 ton kapasiteli Bristol Kartonu ile 140.000 ton kapasiteli baz ve dekor kağıt üretim yatırımlarının teknik ve operasyonel detaylarının araştırılması ve ilgili yatırımlar için Şirket’in İzmir Torbalı’da bulunan yaklaşık 1.000.000 m2 arazisinin değerlendirilebilmesine yönelik ilgili kamu kurum ve kuruluşları nezdinde girişimlerde bulunulması hususlarında detaylı bir fizibilite hazırlatılması hususlarında Şirket Genel Müdürlüğü görevli ve yetkili kılınmıştır.

vaoooo muhteşem haberler geliyor... hisseyi aynı zaman da da geriyorlar...

paylaşım için çok teşekkürler, 632 mil kar dahi halen fiyatlanmadı bana göre... beklemeye birikitrmeye devam

Sayfa 40/91 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •