Sayfa 40/68 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 313 - 320 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1. Hakikaten fosss.. doğru düzgün elle tutulur bir haber gelmiyor..

Ytd

2. Depo işi nedir?
    Böyle bir haber düşmedi hiç.

3.  Alıntı Originally Posted by zamanınruhu Yazıyı Oku
    Depo işi nedir?
    Böyle bir haber düşmedi hiç.
    Depo diye yazdım içeriği çok belli olmadığından. Şu meşhur 16bin m2.lik entegre gıda tesisi işi kastettiğim. Bi o kaldı elde beklenti. Kervandan alacak, bürüt takastan, müteakibende yip'ten çıkış olmadan burda da tutunması zorlaşacak. Hoş bistte kar açıklayan taban, zarar açıklayan tavan yapıyor ama. Bekleye bekleye kök saldık yeşillendik vallahi

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ljubavac Yazıyı Oku
    Depo diye yazdım içeriği çok belli olmadığından. Şu meşhur 16bin m2.lik entegre gıda tesisi işi kastettiğim. Bi o kaldı elde beklenti. Kervandan alacak, bürüt takastan, müteakibende yip'ten çıkış olmadan burda da tutunması zorlaşacak. Hoş bistte kar açıklayan taban, zarar açıklayan tavan yapıyor ama. Bekleye bekleye kök saldık yeşillendik vallahi

Evet şu meshur makarna irmik işi hatırladım depo diyince dedim başka birseu mi var

5.  Alıntı Originally Posted by zamanınruhu Yazıyı Oku
    Evet şu meshur makarna irmik işi hatırladım depo diyince dedim başka birseu mi var
    Bide olumlu haber atsa iş bitirme konusunda dişimi kıracam. Bu ay oldu oldu yoksa bi 9 ay daha yatar bu gibime geliyor.

6. Arkadaş geçen gün sen değil miydin kervan topiğinde yüzde 300 kardayım diyen. Bu ülkede yıllık faiz kazancı yüzde 25 bile değil. 20 yıllık kar etmişsin hala daha çok daha çok ve hemen. Allah gözünüzü doyursun. Daha okuduğunu anlayamıyorsun bu kadar kardasın. Bir yandan da helal olsun diyorum.
    Kervan gözaltından çıkmadı. Brüt takas ve internetten işlem yapma yasağı kalktı.
    Bu kafayla yarın hemen karını realize et git zıraat bankasında repo yap bence. Yoksa kendi dediğin gibi yaptığın karla satmadım diye kafanı taşlara vurursun. Burası borsa ve üstelik gözaltı pazarı.
    Hiçbir şekilde ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by banaportakalde Yazıyı Oku
    Arkadaş geçen gün sen değil miydin kervan topiğinde yüzde 300 kardayım diyen. Bu ülkede yıllık faiz kazancı yüzde 25 bile değil. 20 yıllık kar etmişsin hala daha çok daha çok ve hemen. Allah gözünüzü doyursun. Daha okuduğunu anlayamıyorsun bu kadar kardasın. Bir yandan da helal olsun diyorum.
    Kervan gözaltından çıkmadı. Brüt takas ve internetten işlem yapma yasağı kalktı.
    Bu kafayla yarın hemen karını realize et git zıraat bankasında repo yap bence. Yoksa kendi dediğin gibi yaptığın karla satmadım diye kafanı taşlara vurursun. Burası borsa ve üstelik gözaltı pazarı.
    Hiçbir şekilde ytd.
    Kardeşim özelden at numaranı göndereyim bu kadar meraktaysan. Hedef rakamım var ona ulaşmadan satmak istemiyorum. Ama kağıt hareket etmiyor. Gözaltı beni cezbediyor kervamda aldım yazdığım dönemde. 35den çok şükür 55e geldi oda. Bu pazarda kottan çıkmak her zaman an meselesidir. Risk eşittir büyük getiri yada büyük götürü.

8. Bu gün bilanço gelir hisse hareketlenir diye düşünüyorum. Gerçi pek bir beklentim yok bilançoya göre hareket etmiyor. Asıl beklentim SPK nın bürüt takastan çıkarması ve internet yasağını kaldıracak haber ardında nurettin beyin güzel bir hamlesi ve güzel haberler bekliyoruz artık.

Sayfa 40/68 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •