Sayfa 40/819 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 6552 madde; 313 - 320 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Hasar çok mu.?
    şimdilik kardan zarar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu yaz mevsiminin sıcağı ile bu ülkenin yöneticilerinin eritmediği ne kaldı.!?
    Ben bilmiyorum...!!
    Önceleri,Sasası olanın Tasası olmaz denirdi.Şimdi tasası olmayan kalmadı gibi..

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu yaz mevsiminin sıcağı ile bu ülkenin yöneticilerinin eritmediği ne kaldı.!?
    Ben bilmiyorum...!!
    Önceleri,Sasası olanın Tasası olmaz denirdi.Şimdi tasası olmayan kalmadı gibi..
    umarım erken seçime en kısa zamanda gelir

4.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    umarım erken seçime en kısa zamanda gelir
    Sadece erken seçim değil seçimden sonra güzel bir değişim şart insanlar illallah dedi ülke rahatlasın artık.

5. Erdemoğlu !! hissene ve yatırımcına sahip çık lütfen... Şirkete övgü yağdıranları utandırma
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6. Otuzlu bir koli yumurta 60 lira olmuş. Bizim sasa bir koli yumurta etmez oldu. Haklısın sayın Aytunç. Şirketin hissesine sahip çıkma vakti geldi geçiyor bile.

7. Sasa takipçileri veya yeni girecek olanlar kuş sitesinde belli kişiler mevcut.
    Bunların gazı ile tahta almayın bu adamların maliyetleri çok aşağılarda ,
    Bu yüzden olumsuz bir söz duymazsınız bırakın onu RESESYON olursa , hükümet değişirse , mal satışlarında sıkıntılar yaşanırsa vs vs böyle konulara hiç girmezler .Hep 2030 derler başka birşey yok , yav 2030 bekliyeceksen sabah akşam sitede olmanın anlamı ne al malını çekil kenara, yok erdemoğlu ile resimler paylaşmalar vs ne gerek var.
    Sonuç olarak önünü göremeyen bir dünya var temkinli olmakta fayda var ve maliyete göre hareket edilmeli.
    bol kazançlar
    FORMASYON AVCISI -53

8. Bence resesyonu çoktan fiyatladı borsalar şimdi gelecekse anca resesyon rallisi gelir

Sayfa 40/819 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •