Sayfa 40/1002 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Açık hava tımarhanesinde miyiz?

Ümraniye de uyuşturucu bağımlısı oturduğu evi ateşe verdi.

https://www.msn.com/tr-tr/haber/turk...di/ar-AA1lW7or

Uyuşturucu bağımlısı genç, halasını satırla öldürdü

https://www.sozcu.com.tr/uyusturucu-...oldurdu-p10424

3. Uyuşturucu pazarında Eticaret ve Dijital Dönüşüm başladı.

Kargoya verilen kolilerden 110 bin uyuşturucu hap çıktı.

https://www.olay.com.tr/kargoya-veri...-cikti-1230468

4. Bu Kanadalılara herşey müstehak

Hep aynı partiye oy veriyorlar 39 yıldır

Sonra vay evler pahalandı, gelir o kadar artmadı

Mart seçimlerinde bakalım kime oy verecekler

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Aslında herkes artık ihtiyacından fazla almamalı , adamlar , yani esnaf ve 3 harfliler fiyatı koyup bekliyor gidiyorsa üstüne zam yapıyor bakıyorlar satışlar durmuş üstünü çizip indirim yazıyorlar.

Geçen hafta bir et markete gittim bu ucuz satan bir yerdi, dana döş için 400 lira fiyat koymuş bekliyor içeride kimse yok, baktım almadan çıktım.

Bazen poğaça bile alırken ortalama üstü ise almıyorum.
    .......
    Alırsak ve yığarsak ne olacak, bence seçimden sonra artık ne asgari ücrete ne de emekli vb maaşlarına doğru dürüst zam gelmeyecek, stagflasyon olacak, bu durumda işsizlik artıp alışlar düşünce seke seke esnaf denen haydutlar fiyat kıracak. Bu haydut esnaf hakkıyla mecburen zam yapanlar değil.

Rolex Nağciye ateş püskürüyor du. Yeni şafak ta Batmanlı faizi yüzde 20 ye çekince bu son olsun diye başlık atmıştı, ne oldu, d.. Öt oldular herhalde..
    Benim sabit gelirim emekli maaşım...Maaş + diğer kazançlarla çark dönüyor...Stoklu gitmenin faydası var...İndirimde ürün görünce stok durumuna bakıyorum takviye edilecekse alıyorum...Zamlanmış ürünlerden mümkün olduğunca uzak duruyorum...

Bahsettiğiniz olaylar gerçekleşme olasılığı var ama seçimden sonra adamlar faiz indirmeye başlarsa yine aynı sarmal oluşacak!!!! Bir Nağci olayı yaşama ihtimalimiz de var...Bunu da göz önüne almak lazım...

Bu arada Borsada fena çaktılar , bizim bilmediğimiz birşeyler mi var a.q...çözemedim gitti....

6. Toplum olarakta haddimizi bilelim çok da Yahudilerle arayı açmaya gelmez. Bir Merkez Bankası nı batırır zaten ekonomimiz bozuk. Ondan sonra ne yiyeceksin ne içeceksin, millet marketlere saldırır iç savaş çıkar diye düşünerek ki kesin hüküm budur yani bundan korkulduğu için, ümmette şuur olmadığı ve halkın çoğu buna katlanmayı göze alamayacağı için, bize ne 'Gazze için bizi batırdınız', 'Mescid-i Aksa için bizi helak ettiniz' diyecek dünya kadar dinsiz donsuz var. İşte onun için bunlar göze alınamıyor."

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

Yahudiyle uğraşılmaz, Yahudi bunun faturasını bize döner çok pahalıya ödettirir.

ümmette şuur olmadığı

dünya kadar dinsiz donsuz var

Cubbeli boyle diyor.Arkasinda bir cemaati de olduguna gore, bir kanaat onderi sayilabilir.

Kisaca uzaktan teslim olun diyor.

7. Deniz Gezmiş’i tutuklayan Subay sormuş:
    Oğlum sizin derdiniz ne?
    Deniz ;
    Bu milletin özgürlüğü..
    Bu milletin bağımsızlığı.

Başçavuş köye doğru bakarak:
    Hangi millet...?
    Sizi ihbar ederek,sizin özgürlüğünüzü bitiren şu millet mi ?

Durum bu gün aynı Ne yazık ki!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Reklamlar.

Aklıma ikinci defa piyasaya çıkması geldi birden,mühendisler vs ne varsa guya ev alacakları,vermez dedim yine batacak dedim sonra bizden para dilenmeyin nah derim dedim ve öylede oldu,guya neymiş uslanmış,inanmayın dedim,sonra olacağı oldu beş parasız kaldılar,çocuk çoluk perişan hastalandılar,para toplanmaya başladılar,yanıma geldiler ziktir çaldım,üstelik onun yanına gitmeyin vermez demişler,yüzsüzce yanıma geldiler üstlerine yürüdüm,içlerinde meyhaneci olanları biliyorum,çoluk çocuğunu düşünmez yine meyhaneye giderler dedim ve öylede oldu,kalbi için birisi para toplamış,parayı bir güzel meyhanede ezerken görmüşler vermişler dayağı,dayak atanlara kıs,kıs değil seslice güldüm gık bile diyemediler,çünkü huylu huyunu terk etmez bu ülkede yine yapacağını yapar,çünkü balık hafızası vardır,en kötüsüde okumuşun cahili çok kötüdür,bir adette bizim başımızdada vardır,gerçi onun okuduğu okullar bile tartışmalıdır

Sayfa 40/1002 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •