Sayfa 40/499 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 313 - 320 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 2.54. 1lot işlem gözüküyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1 lot
    İhtiyaçtan sattı herhalde o 1 lotu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. dun gece ızmırdeydım.cukur cevresı oldugu gıbı ısıklı tabelalarla folkart reklamları ıle donatılmış.çok ta guzel ve dıkkat cekıcı olmuş..
    ayrıca gırıs kapısı degısmış buyuk bır folkart yazılı gırıs kapısı ıle beraber yenı guvenlık kulubesı konmuş.
    kım ne derse desın dugmeye basılmış.
    şirket ıse durmadan bızı uyutor.
    ben aylar once ızmırden gıdıp hatta fotografta koymuştum ,eskı gonderılerıme bakabılırsınız
    şirkete yıllardır davaları suren yere folkart nasıl boyle ılanlarını koyabılıyor bırsey yapabılıyor dıye maıl attıgımda bunun hukuksuzlugunu soylemışlerdi.tarıh 24/05
    sonra 31/05 protokol yapıldıgını duydugumuz haber dustu.
    şirketımız belkı cok fazla mucadele edıyor olabılır ama yatırımcısını kollamıyor.
    yazılacak çok sey var...
    allah herkese sabır versın.
    Son düzenleme : ceycey; 13-07-2017 saat: 11:40.

4. Borsamız tarafından 12/07/2017*tarihinde, payları Borsamızın Yakın İzleme Pazarı'nda işlem görmekte olan Marka*Yatırım Holding A.Ş.'nin (MARKA.E) paylarının Kotasyon Yönergesi'nin 36.*maddesi kapsamında 14/07/2017 tarihinden itibaren Ana Pazar'da* B grubu*dahilinde sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlamasına karar verilmiştir.*
    Bahse konu paylar Ana Pazar'daki ilk*işlem gününde 13/07/2017 tarihli kapanış fiyatı baz alınarak ve Ana Pazar'da*geçerli olan fiyat marjları* uygulanarak işlem görmeye başlayacaktır.

DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH

5. cok guzel hareketler...
    Attached Images Attached Images

6. Yılbaşına göre yıllık değişimler:

EPLAS % 120,00
    MZHLD % 121,37

7. Geçen haftalarda bilgi edinme hakkı kapsamında TMSF'ye gazetelerde çıkan haberlerle ilgili birkaç soru sordum.

17.06.2017 tarihinde Ulusal gazetelerde çıkan;
    1997'den bu yana İzmir'in "utanç çukuru" haline gelen Basmanedeki Dünya Ticaret Merkezi'nde tüm pürüzler çözüldü. Güçbirliği ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu arasında 31.05.2017 tarihinde protokol imzalandı. haberi ile ilgili olarak.

1) Güçbirliği Holding ile TMSF arasında protokol imzalandı mı?
    2) İmzalandıysa eğer protokol hakkında bilgi almamız mümkün mü?
    3) Bu konuda TMSF tarafından resmi bir açıklama yapılacak mı?
    Yapılacaksa ne zaman yapılacak?

Gelen cevap da aşağıdadır.

İlgi talebiniz 24.10.2003 tarih ve 4982 sayılı Kanun ile bu kanuna bağlı olarak çıkarılmış olan 27.04.2004 tarihli “Bilgi Edinme Hakkı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde değerlendirilmiş ve müracaatınız “Bilgi Edinme Sınırları” dışında olduğu için kabul edilmemiştir.

Müracaatınızın kabul edilmemesine ilişkin detay açıklamalar ve gerekçe aşağıda olup, talebinizle ilgili olarak 4982 sayılı Kanun hükümleri çerçevesinde Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu'na yazılı olarak itiraz edebilirsiniz.

Bilgi edinmenizi rica ederim.

Bilgi Edinme Sınırlarını aşan hususlar :
    Bilgi Edinme Hakkı Kanunu 23. madde hükmü gereği talep edilen bilgi, bu Kanun kapsamı dışında olduğundan, başvurunuz işleme alınmamıştır.

23. Maddeyi inceledim. Ticari sırlarla ilgili bir madde olduğunu gördüm.

Tüm yatırımcılara sağlıklı günler dilerim.

8. Sn cefaks
    Günlük takasları almamız mümkün mü

Sayfa 40/499 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz