Sayfa 400/1379 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 11032 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: "Yok Artıkk" Dedirten Haberler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,289
     Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku
    demek ki tadını içindeki bakteriler veriyormuş oku yedik desene ben diyorum neden kokoreçi cok seviyorum!Demek ki keramet içindeymiş
    Hic üşenmem saat kac olursa olsun arabaya atlayıp Atatürk Orman Ciftligi'nde kokoreç yerim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,194
    Blog Entries
    12
    iPhone X resmen Türkiye'de satışa sunuldu.
    Fiyatı 7.000 TL'ye varan telefon için Zorlu Center'daki Apple Store'da kuyruk gözlenmedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,194
    Blog Entries
    12
    Afyonkarahisar'da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 11 yaşındaki kız çocuğu, 2.5 aylık hamile çıktı. Savcılığın talimatıyla çocuğa kürtaj yapıldı, korumaya alındı. Küçük kız ifadesinde aynı sınıfta okuyan 13 yaşındaki sınıf arkadaşının kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

4. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

5. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,289
     Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku
    içinde altın ya da dolar vardır onun yoksa ne yapsın
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. haberin sonunda ,,, muhabir yastığın durumu iyi demiş ,,, yanlışş ,,,, doğrusu " Yastık Kılıfı " diyecekti

Yastık = içi dolu ve ağır olur , havada uçmaz ,,, ( yastık kılıfı ve pamuktan oluşur )
    Yastık Kılıfı ise = tek parça , çarşaf şeklinde pamuğu saran bildiğimiz bez parçasıdır, havada tabiki uçar,,
    " büyük ihtimalle manevi değeri vardıki itfaiyeyi aramış bayan "

bununla ilgili yaşadığım bir anımı paylaşayım : oturduğum binanın çapraz karşı apartmanında ,, üst katlardan birinde kadın balkonun köşe demirine koca yastığı koymuş,, gözüme ilişti ,, yastıktan yavaş yavaş dumanlar geliyor, ( balkonda otururken gördüm ) dumanlar çoğaldı çoğaldı ,, bildiğimiz yastık birden alev almaya başladı ,,,
    kadın içerden hemen çıkıp suyla söndürdü ve bir anda panik ,,, sonuçta söndü ama yastık telef oldu

yastığın alev almasının sebebide şu : o evin çaprazındaki üst katlardan birisi sönmemiş sigara izmaritini aşağı atıyor ,,, ve o izmarit sen kalk kadının tam yastığın üzerine kon ,, için için rüzgarın etkisiyle yansın ,, durum bu :

daha sonra kadın epey kalayladı yan binada oturan sigarayı atan yaratığı apartman kurallarını bilmeden yaşayan yontulmamış dingil çook ,

8. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 400/1379 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •