Sayfa 400/899 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    sunsirs.com a da 'corona' bulaşmış. sakın arama motorlarına yazıp da sitesine girmeyin. zaten corona ilk ona bulaşmış ki soda külü fiyatlarını hep düşmüş gösteriyordu.

herkese bol kazançlar. muhtemelen bugün kapanış sonrası 18:15 gibi bilançolar açıklanır. genel beklenti o yönde.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    sunsirs.com a da 'corona' bulaşmış. sakın arama motorlarına yazıp da sitesine girmeyin. zaten corona ilk ona bulaşmış ki soda külü fiyatlarını hep düşmüş gösteriyordu.
    Hay cok yasa.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan tahmini -452, ortalama tahmin ise -586 puan oldu.

Foreks'in 46 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek beklenti +429 puan olurken, en düşük beklenti -2.178 puan olarak gerçekleşti.

Ankete katılan 46 analistin 4'ü pozitif, 42'si negatif açılış tahmininde bulundu.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bunun düşmeyip 6.50 üzerinde tutulması sanki dolara çok yakında bir şeyler olacak hissiyatı veriyor bana...

mustafa abiii hoş geldin. yanıyoz abi ankarada hortumu bi uzat gözün sevem.

7.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Toplamda kaç tl temettü alırdık osman onu yazsaydın bari
    Çok alırdık temettü çok hatta öyle çok ki o temettülerle yine Soda alsaydık kafayı yerdik, kokoreç gibi olurduk. Vayy bee düşündükçe gözlerim doluyor enayiliğimize ağlıyorum.

Alıntı Originally Posted by ironman16 Yazıyı Oku
    Hayirli olsun alirim. yuklu girdim hayirlisi bakalim alir almaz eksi yazdi Artik ortak sayiliriz uzuncuyum o yuzden mehmet ismim ara ara yazarim ..Hepinize hayirli iyi kazanclar dilerim

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adım Mehmet girdim yüklü Soda'ya,
    Herkez gibi bizde uyduk modaya.*

Hayırlı olsun, bol kazançlar. Bizler kazanamadık siz kazanın bari.

*2 adet imla hatası NSHYDN için.

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Pamuk hanım tam olarak ben de hatırlayamadım sanırım çevre sokaktaydı. Ama orada karşılaşmasak da, daha aşağılarda gölge, limon veya nöans da kadehimizi yudumlarken uzaktan da olsa bir göz göze gelmişliğimiz, bir ikircikli bir bakışımız olmuştur iki yabancı gibi.
    Pamuk mu hanım? Öhmm, Pamuk hanım hoş geldiniz, idrofil pamuk sanırım. Çukurovalı olabilir misiniz aceba? Bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku

herkese bol kazançlar. muhtemelen bugün kapanış sonrası 18:15 gibi bilançolar açıklanır. genel beklenti o yönde.
    Reyiz, maske ve eldiven takıp tuşlasak olma mı? Nijerya'da da Lassa virüsü çıkmış, şaka gibi yaa.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Pamuk Hanım Adana'lı. Bir adet Coronası'nı geçtiğimiz ay satışa çıkarmış:

Lassa lastikleriyle. Araç 'antika' niteliğinde olduğu için Çin'in Wuhan şehrinden bir Çinli Soda Külü milyarderi satın almış. Müzeye koyacağı için lastikler iyi olsun diyerek Pamuk hanımdan lastiksiz göndermesini istemiş. Pamuk Hanım'da Lassa marka 1988 model lastikleri çıkarıp ayriyeten satışa çıkarmış. Alan olmamış tabi. Madem satamadık birine bir faydam olur mu derken Nijerya'da çikolata çocukların salıncağı olmadığını duymuş. Memlekette ağaç (tahta) olmadığı için oturma yerini düşünmüş. Sonra aklına uzman bir ağabeyin dillendirdiği bir öneri gelmiş :

https://streamable.com/mgxif

Bunun ardından Lassa Marka lastiği de Nijerya'ya göndermiş. Böylelikle Çin'de Corona virüsü, Nijerya'da Lassa virüsü olarak ortaya çıkmış.

Sayfa 400/899 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •