Sayfa 401/1003 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yardım paketi çıkacak diye beklerken yardım kampanyası paketi çıktı...bu hiç aklıma gelmemişti...

2. Bu evde kal kampanyası iyice saçmalamaya ve samimiyetini yitirmeye başladı.. yahu dışarda gördüğünüz insanlar çalışan insanlar.... kafeler, restaruantlar her yer kapalı arkadaşım... sahilde durmakta yasak.... o gördüğünüz kişiler hala çalışanlar, kimse keyfe çıkmıyor...
    Ulan resmen milletçe testten geçiriliyoruz.

3. silivri yolu gözüktü en son yolcu ilk yolcu gibi oraya gidecek..

4. Cool

Barış borsa yükselebilir dememek için dansöz gibi kıvırtıyor ....... gülüyorum ya ha ha ha ha bu kadar olmaz.sen piyasayı haber olarak vermek için orada görevlisin ...... piyasaya yön verme gibi bir hakkın yok ...... aslın da alanen suç işliyor.Yani konuklar olmasa yarın borsa düşebilir diyecek.... adama sorarlar bu ne ayak kime çalışıyorsun ??????
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

5.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    teşekkürler..basit ve şeffaf grafikleri seviyorum..grafik zaten kendisini anlatıyor..
    ariston hocanın dediği gibi ilk kez herşey göz önünde oluyor..bu da en azından salgın hastalıkta en kötüsü görülmeden ciddi bir tepkiyi zor hale getiriyor..
    Aynen, bu nedenle haftalık grafikte dönüş görmeden ben mal almam diye düşünüyorum.
    E, tabi dipten olmaz, 1-2 ballı kişi dışında onu pek beceren olacağını da sanmam.
    Foruma grafik atmak çetrefilli geliyor, kıvırabilirsem ben de paylaşırım.
    Keşke Tweet gibi kolay olsa resim atmak burada da...
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

6.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    İyice arsızlığa vurdular. Bizim vergiler yola, köprüye gidince parasız kaldı devletimiz..
    Bu gözler bugünleri de gördü pes..

Bakın, bu millet yine bu kadar olayda akıllanmazsa, oy verirse ben artık her kötü şeyde oh olsun hakettik demeye başlayacağım.. devletimi tedirginlikle ve üzülerek izliyorum. Bunu haketmiyoruz, gerçekten haketmiyoruz.
    Bugün ahmet yönetir başka gün mehmet.. Bir borsacıyı ülkeyi kimin yönettiği ilgilendirmez.. Fed faizi,sonsuz parasal genişleme var mı yok mu buna odaklanın.. Gül gibi long trendi var, dow coşmuş daha ne istiyosunuz herkes mızmızlanıyo.. Biz borsacıyız niye herkes reel dünyaya bakar hiç anlamam 20 yıldır

7. Şoktayım gerçekten nedesem boş... milyonlarca suriyeliye 40 milyar dolar.... vatandaşa bizbize yeteriz halktan para isteniyor... ya gerçekten kelimeler yetmiyor nediyeceğimi bilemedim şaşkınlık içerisindeyim..

8.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Alen niye ısrar ediyosun trendin döndüğü bariz ortada iken
    O biliyor işini

Sayfa 401/1003 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •