Sayfa 401/690 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Tahmıncı agabey, tamammıyız artık agabey..

bu hisse konutta kdv indiriminden muafmı tutulmuş acep)
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Aracı kurum işlemleri hoşuma gitti. 0.93 pasifte alıcıyım acelem yok. YTD

Yukarda mayınlar var zaten)
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

4. Şaho kardeş ortalık mayınlı.. yavaş hareket edelim.. ramak kaldı.. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Tahmıncı agabey, tamammıyız artık agabey..
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Şaho kardeş ortalık mayınlı.. yavaş hareket edelim.. ramak kaldı.. YTD
    Ahahahh.
    Patlasın mayınlarr

6. Şu 95 i gösterse de ben de biraz daha rahatlasam. Çok sıkıldım artık şu lanet hisseden

7. Sn. Şekerli, 0.95 nedir en azından hedef 0.99 ya da 1.00 olmalı bir de bunun köpüğü var hadi diyelim 1.10.. dümdüz gitmez al satlarla karı katlamak da mümkün.. ya da stop yapıp speğin elini öpüp sakaryanın doğusuna çekiliriz. Yani geniş olalım hafif siklet olan biziz 50 milyon lot ile işlem yapan büyük abiler düşünsün. Tek tuşla tak maldayız tak nakitiz. Bu kadar basit.. biz speğe spek bize imreniyor. Spek iyi para kaptırıyorsun bu arada.. elini çok belli ediyorsun.. hareketlerini öngörmek mümkün.. A1, Bank Of uyumlu değil.. üst kademe satış alt kademe alış çok ucuz iş.. insan bunlar mı tahta yapıcılar diyip uff puf söyleniyor.. acemisin kabul et.. böyle olmaz

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Şu 95 i gösterse de ben de biraz daha rahatlasam. Çok sıkıldım artık şu lanet hisseden
    Son düzenleme : tahminci; 21-03-2022 saat: 22:23.

8. Sn. GP nin yazdığı gibi 4 TL de radara girmiş durumda şimdilik görüntüsü yok sadece sesi geliyor.. neden olmasın! Borsada fiyat hedefi koymak çok güç.. bir bilançoyla değişir her şey.. gerisi patrona kalmış, hisseleri topladığında hiç affetmez 2 ye de sürer 4 e de sürer. Limit koymayalım.

Sayfa 401/690 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •