Onemli Gunler Banner
Sayfa 401/650 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Birşeyi merak ediyorum sn sanfransisko? sizin portföyünüzde vertu senedi varmı? Dürüştçe yazınız lütfen?Hayır çıktığı zamanda kötülüyorsun amaç ne yeni alıcı küçük yatırımcı gelmesin başa bela olmasınmı? Yalnız soruyorum tekrar? elinizde portföyünüzde gerçekten vertu senedi varmı???

2. Hayır merak ediyorum gerçekten! Senet 2 gün önce %7-8 prim yaptığı gün kimse yazmadı!!!sENET &5 DÜŞTÜĞÜ GÜN YAZMAYI BIRAKAN AĞLAŞANLAR DAHİ TEKRAR YAZMAYA BAŞLADI! Merak ediyorujm bunlara özelliklemi yazdırılıyor diye!!! Tahtayı yapanların adamlarımı diye ! Tahtayı yapan başta aylar önce mal verirken bende uyarırken almayın halka arzlara kanmayın yazarken! Bazı tayfa alım önerdi ! Onlar kayboldu! Son dönem spek malını yerine koydu ve senette taşıyan uzun vadecileri dökmeye aşağı hareket yapınca uzun süre yazmayan hobidiklerde yazmaya başlamış! Anlıyorumki bu hobidik ağlak zırlakların elinde senet yok ama tahta yapıcının adamları senedi taşıyanların malını sattırmaya! Y....ak çakallar siziiii! bekleyip görelim saygılar!!!

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : MOBIUSSOROS; 19-05-2018 saat: 03:51.

3. Hissenin hakkında kötü şey yazan yok. Olanı yazıyoruz. Herkesin elinde ne kadar mal var, kendi bileceği iş ama benim portföyümün 5 te 1'i burada. Bu kadar çok olmasının nedeni de 5 lerden alınıp 3.3x lere kadarortalama düşürülmesidir. Ne yalan, ne hayal, ne de goy goy... Ortada kötüleme yok, tamamıyla gerçekler. Yeni gelenlere kimse gelme demiyor. Buyusunlar gelsinler...

Hisse 3 gün üst üste gidince sesi çıkmayanlardan biri de benim. Olur da 3 leri aşarsa bu pislikten bırakın kar etmeyi az bir zararla çıkarım diye, ses yapıp da bol şamatayla bu rezalete müşteri çekilmesin istedim.

%8 yukarı yapıp %5 düşmesinin normal karşılanması ancak patronun buradaki temsilcileri tarafından olmaktadır... Bu temsilciler acaba kaç maliyetten aldılar ki bu pırıl pırıl kağıda toz kondurmuyorlar?.. Bunlar spek parçası veya piyoncuğu olabilir mi? Düşünmüyor değilim.

Yok eğer bu arkadaşlar, samimiyetle hisselerine inanmış ve olumsuz konuşmaların hisseyi olumsuz etkileyeceğini düşünüyorsalar yanlış yapıyorlar. Çünkü buradan başlayarak, her yerde bağırıp, bu rezaletin yetkili mercilere(ki varsa) ulaştırılması mümkün olmazsa keyfiyet ve bu alçak tezgahlar devam edecektir.

Böyle rezilce fiyat hareketleri olamaz. Çok basit örnek: Bu kağıt 4 civarındayken Kardemir D 1.13 idi. Sonra bu indi KrdmD yükseldi 2.x lerde eşitlendiler. Bu rezilliğe bile razıyken şu anki manzara ortada...

Burası kumar yeri değildir. Burası patronların keyfiyetleri, yönetim giderlerini artırarak cebini doldurma yeri değildir. Para yatırdığım yer de arsa değildir. Yönetilen bir şirkettir. Buranın küçük de olsa bir ortağı olarak, şirketin kötü yönetimini, marka değerini sıfıra düşürülmesine itiraz etme hakkına sahibim.

Dün gelip burada canı yanan kişilere külhanbeyi tavırlarla bağırma hakkına patronların, speklerin yakını da dahil olmak üzere kimse sahip değil. Ne yapalım, 5 tl ye aldığım mal 2 tl ye düştü diye alkış mı tutayım. Ağlama mağlama lafları da yakışıksız. Umarım, teknik bilginiz, ön görünüz, ucuz aldımcılık gibi havalı şımarıklıklar kimsenin başına gelmez.

Patronun adamı, bu hisse hareketlerinden bir şekilde çıkar elde edenler varsa haber göndersinler. Bu tarz küçük yaklaşımlarla kazandıkları para onlara hayır getirmez. Eğer bizim elimizdeki alın teriyle alınmış 3-5 lot hisseyi almak istiyorsalar istesinler bedava verelim. Kalitesiz, öngörüsüz adamlardan kurtuluruz hiç olmazsa...
    YTD

4. iki yıla yakın süredir senetteyim.Tahtayapıcıyı tanımam.Broker değilim.Sat al tercih etmem edenlere saygım var ciddi bir iş.Burada laf çakılması hoş değil bilgi beceresi olan arkadaşlar iki yıldır ne dedilerse çıktı veya çıkmadı hepimizin malumu.Herkese iyi bsyramlar,hayırlı Ramazanlar,iyi haftasonları.
    Son düzenleme : emekli777; 19-05-2018 saat: 08:53.

5.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Birşeyi merak ediyorum sn sanfransisko? sizin portföyünüzde vertu senedi varmı? Dürüştçe yazınız lütfen?Hayır çıktığı zamanda kötülüyorsun amaç ne yeni alıcı küçük yatırımcı gelmesin başa bela olmasınmı? Yalnız soruyorum tekrar? elinizde portföyünüzde gerçekten vertu senedi varmı???
    Hemde çuvalla var,ciddi soylüyorum şaka degil... yeni gireceklerin bu kagida girip sürünmesi sizin hoşunuza gidiyormu?
    Benim gitmiyor.
    Dikkat edin Benim yazdıklarım sadece bu kagida girmeye yönelen insanlaradır..
    Kağıda girmeleri sizi memnun edermi?
    Beni etmez.
    Sürekli kötü yazıyorum çunkü iyi bir tarafi kalmadi bitti.
    Bu paçavra Sizin için iyi bir hisse ise bunun sebebi nedir?
    Eğer sizde memnun degilseniz benim yazdiklarim sizi neden alakadar etti?
    Isterseniz bende bazilari gibi UÇACAK KAÇACAK yazayım..sonra arkamdan küfür etsinler.

6.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Hissenin hakkında kötü şey yazan yok. Olanı yazıyoruz. Herkesin elinde ne kadar mal var, kendi bileceği iş ama benim portföyümün 5 te 1'i burada. Bu kadar çok olmasının nedeni de 5 lerden alınıp 3.3x lere kadarortalama düşürülmesidir. Ne yalan, ne hayal, ne de goy goy... Ortada kötüleme yok, tamamıyla gerçekler. Yeni gelenlere kimse gelme demiyor. Buyusunlar gelsinler...

Hisse 3 gün üst üste gidince sesi çıkmayanlardan biri de benim. Olur da 3 leri aşarsa bu pislikten bırakın kar etmeyi az bir zararla çıkarım diye, ses yapıp da bol şamatayla bu rezalete müşteri çekilmesin istedim.

%8 yukarı yapıp %5 düşmesinin normal karşılanması ancak patronun buradaki temsilcileri tarafından olmaktadır... Bu temsilciler acaba kaç maliyetten aldılar ki bu pırıl pırıl kağıda toz kondurmuyorlar?.. Bunlar spek parçası veya piyoncuğu olabilir mi? Düşünmüyor değilim.

Yok eğer bu arkadaşlar, samimiyetle hisselerine inanmış ve olumsuz konuşmaların hisseyi olumsuz etkileyeceğini düşünüyorsalar yanlış yapıyorlar. Çünkü buradan başlayarak, her yerde bağırıp, bu rezaletin yetkili mercilere(ki varsa) ulaştırılması mümkün olmazsa keyfiyet ve bu alçak tezgahlar devam edecektir.

Böyle rezilce fiyat hareketleri olamaz. Çok basit örnek: Bu kağıt 4 civarındayken Kardemir D 1.13 idi. Sonra bu indi KrdmD yükseldi 2.x lerde eşitlendiler. Bu rezilliğe bile razıyken şu anki manzara ortada...

Burası kumar yeri değildir. Burası patronların keyfiyetleri, yönetim giderlerini artırarak cebini doldurma yeri değildir. Para yatırdığım yer de arsa değildir. Yönetilen bir şirkettir. Buranın küçük de olsa bir ortağı olarak, şirketin kötü yönetimini, marka değerini sıfıra düşürülmesine itiraz etme hakkına sahibim.

Dün gelip burada canı yanan kişilere külhanbeyi tavırlarla bağırma hakkına patronların, speklerin yakını da dahil olmak üzere kimse sahip değil. Ne yapalım, 5 tl ye aldığım mal 2 tl ye düştü diye alkış mı tutayım. Ağlama mağlama lafları da yakışıksız. Umarım, teknik bilginiz, ön görünüz, ucuz aldımcılık gibi havalı şımarıklıklar kimsenin başına gelmez.

Patronun adamı, bu hisse hareketlerinden bir şekilde çıkar elde edenler varsa haber göndersinler. Bu tarz küçük yaklaşımlarla kazandıkları para onlara hayır getirmez. Eğer bizim elimizdeki alın teriyle alınmış 3-5 lot hisseyi almak istiyorsalar istesinler bedava verelim. Kalitesiz, öngörüsüz adamlardan kurtuluruz hiç olmazsa...
    YTD
    Elinize sağlık.

7. Bu arada eskiler bu kağıt şöyle böyle diyorda yenilerin ortalaması 2.5×× civarıdır...bir anda yine o seviyeye gelir.. burada sorun 2 yıldır bu haberleri bekleyip tüm olayların gerçekleştiğinde hissede olmamıza rağmen hissenin fiyatına hiç etki yapmaması...bir hissede daha ne kadar haber olsunki..sebep bile göstermeden %20 yapıyor kağıtlar biz burada buna tav olduk.zarar 1000 tl sıkıntı edcek bir zararda yok

8.  Alıntı Originally Posted by Sanfransisko Yazıyı Oku
    Hemde çuvalla var,ciddi soylüyorum şaka degil... yeni gireceklerin bu kagida girip sürünmesi sizin hoşunuza gidiyormu?
    Benim gitmiyor.
    Dikkat edin Benim yazdıklarım sadece bu kagida girmeye yönelen insanlaradır..
    Kağıda girmeleri sizi memnun edermi?
    Beni etmez.
    Sürekli kötü yazıyorum çunkü iyi bir tarafi kalmadi bitti.
    Bu paçavra Sizin için iyi bir hisse ise bunun sebebi nedir?
    Eğer sizde memnun degilseniz benim yazdiklarim sizi neden alakadar etti?
    Isterseniz bende bazilari gibi UÇACAK KAÇACAK yazayım..sonra arkamdan küfür etsinler.
    En son sn wanetta paylaşım yapmış yeni girenler hadi son 6 ay olsun maliyetleri 2,00-2,80 aralığıdır! kAĞIDA GİRMELERİ BENİ MEMNUN EDERMİ!?Ben buna karışamamki be arkadaş!Sende işte rahatsız olduğum yazılarından! İstediğin kadar yaz girecek olanı engelleyemezsin ve buna hakkında yok hakkımızda! Yani bu senede de yatırım yapmak isteyen yatırım yapacaktır! Kaldıki evet bende bir dönem olumsuz yazdım kimlere hangi söylemde bulunanlara karşı!? Evet aldık şimdi uçacak tavanlayacak şuraya gidecek yazanlara karşı yazmayın kardeşim böyle diye elbet uyarı amaçlı yazdım arkadaş! Ancak yeni girenleri istediğin kadar olumsuz yaz engelleyemezsin eski tabirle sadece kabak tadı vermiş oluruz.Ayrıca ee evet yeni girenler dibe yakın yerlerden girmiş oluyorlar siz eskiden buyana taşıyanlara göre doğrumu!Ayrıca bu seviyelerden yukarı yukarı zıplasa mesela!Ozamanda siz suçlanırsınız bakın aldırmadınız senet yukarı primlendi diye! Kazın birde bu ayağı var!Ozaman kendi tercihleri riskleride kendileri belirliyor işte son Sn.WANETTA nın paylaşımı muhteşem bu anlamda.Yoksa herkesin cebi kendine elbet ve herkese bol kazanç dileyip saygılarımı sunup kenara çekileyim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 401/650 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •