Sayfa 401/413 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon
Arama sonucu : 3301 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. fikrimce tahta yapıcı ,hakanın mal dağıtma sürecinde hisseye sonradan gelenleri kusturmaya çalışıyor ; her kalktığında hemen kademelerin düşmeside yeni mallandırmayı anlatıyor gibi..en korktuğumun operasyon yemiş tahta görüntüsü olduğunu söylemiştim,şimdilik o görüntü var,buralardan mallanan traderler ayrı sıkıntı olacak bir süre..en üst resimde bu adam bu rasyolarla tahtayı burada tutamaz(endex derin bir şelaleye girmezse tabi),zaman uzayacak ama..ben bir süredir hareketsizim ..

2.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    fikrimce tahta yapıcı ,hakanın mal dağıtma sürecinde hisseye sonradan gelenleri kusturmaya çalışıyor ; her kalktığında hemen kademelerin düşmeside yeni mallandırmayı anlatıyor gibi..en korktuğumun operasyon yemiş tahta görüntüsü olduğunu söylemiştim,şimdilik o görüntü var,buralardan mallanan traderler ayrı sıkıntı olacak bir süre..en üst resimde bu adam bu rasyolarla tahtayı burada tutamaz(endex derin bir şelaleye girmezse tabi),zaman uzayacak ama..ben bir süredir hareketsizim ..
    Hisseye 2 tane darbe yapıldı, ilki hisseyi 70'lere çekip mal satım haberi, ikincisi hisse uzun aradan sonra dipten tepki verdi, haber üstüne haberler gönderildi, tam da 65 üstü yaptı ki fonlar tahtaya mal vererek buraya kadar bastılar.
    Biz kardan zarar ettik ama başkaları 69 ve 65 ataklarında mal alarak zarar ettiler, son 10 günden fazladır sürekli aşağı, tahtaya güven kalmadı.
    Umurım ki bu tür güven zedeleyici girişimler bir daha olmasın, şirketin önü çok açık, çok iyi yerleri hak ediyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    yaranıza tuz basayım bir ölçek, örnegin 11 üstünde cemtaş ları trampa edebilirdiniz
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Enkaz deyince hemen de anladınız, daha da yukarıdan verebiliyordum ama dediğim gibi fazla beklediğim bir hisse, inat etmek iyi bir şey değil aslında.
    Bu arada Eregl de hareketlendi, sektöre takviye olur belki, tahtacı köşeye sıkıştı.

Enkaz dediğimiz CEMTS da en sonunda hareketlendi Derinlik hocam, %6 yukarıda, Kocaer patinaja devam ediyor, tepki bile veremiyor tahtada mal satşı bitmemiş demek ki ya da başka derdi var.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Enkaz dediğimiz CEMTS da en sonunda hareketlendi Derinlik hocam, %6 yukarıda, Kocaer patinaja devam ediyor, tepki bile veremiyor tahtada mal satşı bitmemiş demek ki ya da başka derdi var.
    Evet hocam ben orada 10 82 maliyetli malımın üçte birini verdim bugün 11.20'den, 11.20'deki direncine takıldı gibi ama kapanışa bir iki dakika kala 11 27'ye kadar aldılar, konsolide'den de güzel çıkarsa bilanço daha da gider diyeceğim ama söz konusu olan Cemts..
    Hocam Kcaer deki görüntü hoş değil ,gelene gidene /isteyene veriyorlar, 55'i de aşağı doğru yokladık, şimdi artık en fazla zannımca 52 53'e kadar geri çekilir.. bakalım yarın Tüpraş bilançosu piyasayı bozacak muhtemelen, kcaerde 52 53 desteklerine gidecekmi, ben oralara gelirse artık tekrar tradeye başlarım.. hakkımızda hayırlısı diyelim..ytd..

5. Her gün gaplı kapanışlar yaparak nereye varmak istiyorlar, patronun sattığı fiyatta mı getirmek istiyor ne.

Pazartesi genel kurulu var, ne dersin Keko, gidip patronla tanışsak mı, vizyonunu biraz da yüz yüze konuşsak mesela.
    Neyse biz de yönetime bir selam gönderelim. Cemile'min gezdiği dağlar meşeli, imanım... Gaydırı gubbak cemile'm.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Her gün gaplı kapanışlar yaparak nereye varmak istiyorlar, patronun sattığı fiyatta mı getirmek istiyor ne.

Pazartesi genel kurulu var, ne dersin Keko, gidip patronla tanışsak mı, vizyonunu biraz da yüz yüze konuşsak mesela.
    Neyse biz de yönetime bir selam gönderelim. Cemile'min gezdiği dağlar meşeli, imanım... Gaydırı gubbak cemile'm.
    genel kurula gitmekte fayda var...tabi imkanı olanlar için...kocaer her sevenlerini susturdu...artık sadece izliyoruz...geçmişte 56 lardan 30 lara düşerken de sadece izlemiştim...bu gün de aynı pozisyondayım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    genel kurula gitmekte fayda var...tabi imkanı olanlar için...kocaer her sevenlerini susturdu...artık sadece izliyoruz...geçmişte 56 lardan 30 lara düşerken de sadece izlemiştim...bu gün de aynı pozisyondayım...
    Kocaer'in en vefalı yatırımcısı olduk, hatta ve hatta patrondan bile fazla.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kocaer'in en vefalı yatırımcısı olduk, hatta ve hatta patrondan bile fazla.
    öyle oldu galiba.... ama vakti gelince de biz de keyfini süreriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 401/413 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •