Sayfa 401/653 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5221 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

https://t.co/vS5DLe4K0K?amp=1

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Akbank gibi malımızın olması sorun yaratmaz zira 2008 den beri her kriz dönemide elimizde akbnk, vakıfbank, garan ve thy olmuştu sonucunda da hiç üzmediler bekleyeceğiz

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tcmb.swpa faizlerini 11.75 e çekti.
    Bnklara al geldi.

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Tcmb.swpa faizlerini 11.75 e çekti.
    Bnklara al geldi.

Piyasamız doları 10 liradan fiyatlıyor, doların 8 lira olduğuna bakmayın. Skoda süperb 2020 model radyatör sökme işine normal bir yerde 1000 TL ödedim, aşağıdaki resimde görülen 150 gr ağırlığında olan plastik dirsek için Skoda yetkili servis 900 lira istedi, bunu alamdan tamir ettik, cıkma parca bularak onarmaya gideceğim. Bu dirsek su tesisatlarında kullanılan örneği nalburda 10 lira. Swap gelmiyorsa ver elini %25 faizlere.

Gözler yeşilin rakamda.
    Eller fiyat etiketinde abi.
    Sorun etme yeşille para almıyonki

6.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    hükümet büyük şirketlerin biriken temettülerini emniyet subobu gibi hapsediyor uygun bir zamanda bu biriken paraları hazineye aktarmak için bir cumhurbaşkanlığı kararnamesi kafidir.bunu yapacak mı ilerde göreceğiz.şahsi görüşüm şudur ki bunu çok kolay yapabilirler inşallah yanılırım. dolar varsın yükselsin dolarlamı maaş alıyorsunuz diyen bir zihniyet neler yapmaz neler....?ALLAH BU MİLLETE ACISIN .MERHAMETİNDEN MAHRUM ETMESİN.
    Allah bu millete çok acıdı, kaderini değiştirmesi için defalarca şans verdi.

Medya ve eğitim sistemiyle bilinçli olarak cahil bırakılmış bir milletten eline geçen şansları değerlendirmesini bekleyemeyiz.

Kurtuluş için toplum olarak hepimize bir görev düşüyor.

En basitinden "dolar artmış size ne?" deme gafletinde bulunmuş bir ekonomi bakanıyla Türkiye'nin ekonomik olarak yok olacağını, toplu iğneden doğalgaza, elektrikten patatese kadar her ürünün fiyatının dövize bağlı olduğunu, çevremizde ahaber ve trt dışında haber kaynağına erişimi olmadığı için beyni yıkanmış ve Türkiye'nin felakete sürüklendiğinin farkında olmayan bir veya birkaç kişiye uygun bir dille anlatmalıyız.

Kavga etmeden. Hakaret etmeden.

Herkes bunu kendine görev edinirse ilk seçimde ülkemizi bu adamlardan kurtarırız.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Piyasamız doları 10 liradan fiyatlıyor, doların 8 lira olduğuna bakmayın. Skoda süperb 2020 model radyatör sökme işine normal bir yerde 1000 TL ödedim, aşağıdaki resimde görülen 150 gr ağırlığında olan plastik dirsek için Skoda yetkili servis 900 lira istedi, bunu alamdan tamir ettik, cıkma parca bularak onarmaya gideceğim. Bu dirsek su tesisatlarında kullanılan örneği nalburda 10 lira. Swap gelmiyorsa ver elini %25 faizlere.
    Parça parça kendini gösteriyorsun, sonrasını bekliyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Parça parça kendini gösteriyorsun, sonrasını bekliyoruz
    AGHA, zamanında kendimi çok parcaladım, pandemide günlük 15 yazı yazardık. Öyle göz ucu ile değil, ağız dolusu yazdık. Sadece halkbank yerine carfur alan %400 kazandı. Arık başka şeyleri parcalıyorum, daha sakin daha rahat.

Sayfa 401/653 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •