Onemli Gunler Banner
Sayfa 401/814 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    markada işler sarpa sarmış selo gelkardeşim burda yaz orada sinirini bozma
    Huzur burada ya..
    2.50den alip 1.50ye düşünce balans ayari bozulmuş bazilarinin..
    .25den 2.50ye gelmiş 10 kat artmiş ya hiç mi hesap yapmayi bilmezsiniz.. Sonra yok şu formasyondu yok mumlar dikti de ayagim kaydi falan filan..
    Yaw üzüldüğüm hem kel hem fodul bazilari
    Biraz akli olan markada değil trnsk de bekler.. Bunu anlamak için okul okumaya formasyon bilmeye gerek yok kanaatindeyim yaniliyor muyum ortak

2. Risk nekadar büyükse kazançta okadar büyük oluyor.. Psikolojisi ve parası sağlam olmayan arkadaşlar bu kagitlara kesinlikle yaklaşmayin diyorum.. Hem paranizdan hem sağliginizdan olursunuz..
    Ama zamaniniz ve paraniz çoksa dogru adres burasi..

3.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Risk nekadar büyükse kazançta okadar büyük oluyor.. Psikolojisi ve parası sağlam olmayan arkadaşlar bu kagitlara kesinlikle yaklaşmayin diyorum.. Hem paranizdan hem sağliginizdan olursunuz..
    Ama zamaniniz ve paraniz çoksa dogru adres burasi..
    kesinlikle MİÖ( MİNEDEN ÖNCE) MİS(MİNEDEN SONRA ) bu bile bizim iyi yolda olduğumuzu gösterir.

MİS ne güzel de oldu mis gibi güzel günler bizi bekliyor.

markanın sayfasına uğradım 666 kafamıza proje fırlattı.zaten gelmem oraya arkadaşa sahip çıktım kavga güzel birşey değil

bana kimse terane okumasın MİS gelene kadar zaten batıkdık.proje getirdi para soktu d den a ya geçiş yapacağım diyor.

banka alacağım diyor.yanlız bu banka alımı işinde kendisine bir kaç olumlu eleştiri yazacağım.buarada ben buradan kazandığım para ile araba filan da almayacağım.

4. ah spk ahh

5. eleştiriler,yapılması gerekenler ve tavsiyeler:
    1-isim değişikliği trans ın isim sicili bozuk ACİL isim değişikliği (acundan dolayı çok mağdur var)
    2-bilanço bilanço bilanço TMSF bu bilançolarla ne markaya ne transtürk e banka satar.
    3-acil sağlam ortak ve bunların karlı iştirakleri içeri sokulmalı borçlanılıp tahsisli sermaye artırımına gidilmeli.

yapılan tavsiyeler için danışmanlık ücreti istememekteyim.
    şuan için bunlar başkanımıza tavsiyeler. ytd

6. aır sana sorularım olacak :
    1-home department store projesi varsayımlar üzerine kurulu bir proje burdan 2017 ye kar düşmez
    2-markanın tahsisli sermaye artırımından dolayı sermayesindeki payımız %7,15 olacak mine hn
    2017 bilançosunda 28 000 000 tl kar bekliyor 28 000 000 /%7,15=2.002.000 tl olacak mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    aır sana sorularım olacak :
    1-home department store projesi varsayımlar üzerine kurulu bir proje burdan 2017 ye kar düşmez
    2-markanın tahsisli sermaye artırımından dolayı sermayesindeki payımız %7,15 olacak mine hn
    2017 bilançosunda 28 000 000 tl kar bekliyor 28 000 000 /%7,15=2.002.000 tl olacak mı ?
    Evet ortaklığın oranında kar alırsın lakin bizim ortaklik marka tahsislisi ile olacagi için markanin 2017 bilancosundan faydalanamayiz 29 aralikda edindigimiz istirak varya onun bilancoya bagli bizimki çünkü senenin son günleri aldik 2017 ye o yansır

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Evet ortaklığın oranında kar alırsın lakin bizim ortaklik marka tahsislisi ile olacagi için markanin 2017 bilancosundan faydalanamayiz 29 aralikda edindigimiz istirak varya onun bilancoya bagli bizimki çünkü senenin son günleri aldik 2017 ye o yansır

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GÖKYÜZÜ moda ve tekstil aş yi mi diyorsun

Sayfa 401/814 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •