Sayfa 401/862 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 6894 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. 21,50 den verdim dostum aslında yazmak istedim ama sonra neyse dedim bariz nu vardı keko dostum
    ytd deli saçmasıdır

2.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    21,50 den verdim dostum aslında yazmak istedim ama sonra neyse dedim bariz nu vardı keko dostum
    hayrını gör dostum bu spekten ne koparırsan kardır...biz kuzu kuzu bekliyoruz...artık bahtımıza bilanço nasıl gelecek göreceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Dun tahtayi goturdu 170 k ile
    Bugün tahtayi gömdü 87 k.ile ykb
    Sabirsiz ve trade mantigi
    Adamı birgün kotu carpar 😁
    Ykb biterse 2 seans çıkış baslar.YTD

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayrını gör dostum bu spekten ne koparırsan kardır...biz kuzu kuzu bekliyoruz...artık bahtımıza bilanço nasıl gelecek göreceğiz...
    eyvallah dostum akşam 21 üstü olabilirmi diyor bir yanım bakalım kısmet 20,28 benim stop noktam
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ergenmisin nesin buradan alayımmı diye soruyorsun sonrada boş boş yazıyorsun git ötede oyna 21,40 ken bariz nu vardı yazmak istemedim benim için ii trade oldu 20,400 tekrar lotlarımı aldım gün sonunu gerçekten merak ettim
    birader yazsaydın ya o zaman, senin kadar bilmiyoruz napalım. yazsan en azından dikkate alırdım. iş yaptın sanki aferin .
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6. Yalan etti herseyi....

7. Zararına Verdim çıktımmm

8.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    birader yazsaydın ya o zaman, senin kadar bilmiyoruz napalım. yazsan en azından dikkate alırdım. iş yaptın sanki aferin .
    Nerden biliyorsun trade ettiğini
    Burdaki yorumlarla sakın ola
    Al sat yapma hocam.suan icin
    Tahtada satislarda ykb bitti gibi
    Bakalım ne olacak.YTD

Sayfa 401/862 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz