Sayfa 401/632 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5056 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Aselsanın berbat borsa performansını konuşmayı bırakmış herkes siyaset konuşuyor çok ilginç. Gerçi aselsanın bu durumu ve yatırımcısını sallamamasının sebebi direk hükümetin kendisi. Şu anki ASELSAN yöneticileri birer kukla yada biblo, nereye konulsa orada durur ve denileni yaparlar kusursuzca. Yapmasa affını isterler reisten.
    Hükümet değişirse bir ihtimal aselsan yönetiminin yatırımcıya bakışıda değişebilir ama kesin değil tabiki. Yeni gelen hükümette kendi özel firması için ASELSANı yancı fasoncu yapabilir, burası Türkiye İsrail değil )
    Baykarı eleştirerek, ASELSAN ın arka plana itildiğini ilk defa dillendiren, dolayısıyla aselsan yatırımcısını dolaylı yoldan desteklediği için Ali Babacan iyi bir aday, yapay virüs zamanında aşıya tek karşı çıkan lider olduğu için ve mantıklı projeleri bulunduğundan Fatih Erbakan da öyle . Soldada Muharrem İnce mantıklı ve dürüst bir adam gibi duruyor, adam eğitimci ülke için eğiitmci biri fena olmaz.

Erdoğan'da Kılıçdaroğlu da yaşlandı ama siyasette ölene kadar kimse koltuğu bırakmıyor tamamen duygusal sebeplerle galiba
    Son tahlilde aselsan yatırımcısını kimse konuşmuyor, varsa yoksa cumhur millet cart curt. Millet hunharca tuttuğu partiyi düşündüğü kadar kendisini düşünse herşey hızlı bir şekilde düzelir bu ülkede ama bu ülkede insanlar holigan .
    Partiyide hisseyide ezcümle her bir şeyi ya tutar göğe çıkarır ya yerin yedi kat dibine gömer, ortası mantığı itidali yok bu toplumun. Baba oğulla, karı kocayla kavga eder siyasi parti başkanları için yada. Milli de, dindar de, devrimci solcu de, aydınlıkçı de sonra canını ye bu halkın.

2.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Aselsanın berbat borsa performansını konuşmayı bırakmış herkes siyaset konuşuyor çok ilginç. Gerçi aselsanın bu durumu ve yatırımcısını sallamamasının sebebi direk hükümetin kendisi. Şu anki ASELSAN yöneticileri birer kukla yada biblo, nereye konulsa orada durur ve denileni yaparlar kusursuzca. Yapmasa affını isterler reisten.
    Hükümet değişirse bir ihtimal aselsan yönetiminin yatırımcıya bakışıda değişebilir ama kesin değil tabiki. Yeni gelen hükümette kendi özel firması için ASELSANı yancı fasoncu yapabilir, burası Türkiye İsrail değil )
    Baykarı eleştirerek, ASELSAN ın arka plana itildiğini ilk defa dillendiren, dolayısıyla aselsan yatırımcısını dolaylı yoldan desteklediği için Ali Babacan iyi bir aday, yapay virüs zamanında aşıya tek karşı çıkan lider olduğu için ve mantıklı projeleri bulunduğundan Fatih Erbakan da öyle . Soldada Muharrem İnce mantıklı ve dürüst bir adam gibi duruyor, adam eğitimci ülke için eğiitmci biri fena olmaz.

Erdoğan'da Kılıçdaroğlu da yaşlandı ama siyasette ölene kadar kimse koltuğu bırakmıyor tamamen duygusal sebeplerle galiba
    Son tahlilde aselsan yatırımcısını kimse konuşmuyor, varsa yoksa cumhur millet cart curt. Millet hunharca tuttuğu partiyi düşündüğü kadar kendisini düşünse herşey hızlı bir şekilde düzelir bu ülkede ama bu ülkede insanlar holigan .
    Partiyide hisseyide ezcümle her bir şeyi ya tutar göğe çıkarır ya yerin yedi kat dibine gömer, ortası mantığı itidali yok bu toplumun. Baba oğulla, karı kocayla kavga eder siyasi parti başkanları için yada. Milli de, dindar de, devrimci solcu de, aydınlıkçı de sonra canını ye bu halkın.
    Sende çok haklısın

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Sende çok haklısın
    Eyvallah ama yazdığım bu sayfayı atlıyor göremiyorum. 400. Sayfa var ama 401 yok enteresandır.
    Millet siyasetle tarikatla sol guruplarla kafayı kırmış bu ülkede gerçekten.
    Tabandakiler çatışır, tepedekiler herkes götürür istisna yapmadan söylüyorum. Belkide bu durumda doğal çünkü birileri yönetecek, birileri de yönetilecek her zaman

4. Sıkma canını Sayın 1. Yavuzhan bak ben ne hunharca hisse savunurum ne hunharca siyaset savunurum ne de hunharca takım çevremdekilerde beni eleştiriyor.

Vatandaşın biri var geçen bir topicte bize son kullanım tarihleri geçmek üzere olan yağları yağ yok ayağına çakan 3 harflileri savunuyordu sırf iktidar zorda kalsında ne olursa olsun ;gelmiş burada bana cahil diyor

Ben bu işi yaparken bir fon yöneticisi ya da portföy yöneticisi gibi belirli kurallarım belirli oranlarım var kesinlikle dışına çıkmam.

Kimse şu an ne aldığım bazı pozisyonları bilir ne de arka planda o şirketlerin patronları ile ettiğim mücadeleyi.Bu iş bazen ketum olmayı gerektirir.Beni dinlemeyen patronunda işi zor.Bunu da kendimi övmek için demiyorum. Ama bu memlekette bazı patronların kafası gidik yeter ki işlerine olan bir şey olsun kafalarına giren 2-3 çantacı yı dinler olmayacak işlere kalkarlar.Maalesef çoğunluğu böyle.

Cuma günü yorum el yakarken ISCTR topiğine bir yorum yazdım. Ondan daha fazlası ile siyaset ile işim olmaz.

Bir de kredi idi yok kaldıraçlı long short işi idi valla bırakın vasatın altı yatırımcıları artık bu işler bunları Hedge dışında kullanan profosyonelleri bile bir hayli zorlar.

Ben bunu bir kez daha belirteyimde.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Can sıkacak bir durum yok klasik Türkiye halleri. Yalnız iktidar fetönün izinden gidiyor, hep bana modunda bayadır. Aselsan gibi devi kendine yakın özel şirketlere yancı etti buda seçimde negatif yansır. Muhalefet zaten varla yok arası birşey. İktidarı ve muhalafeti gözü kapalı savunan taraftarları yüzünden azınlıkta kalan benim gibi kişiler bu berbat ortamı çekmek zorunda kalıyor tek sıkıntı bu ))

6. Bunu da analize bir faktör olarak ekleyip yok sayarsın olur biter.Tıpkı mühendislik matematiğinde olduğu gibi.Ben çok uzun yıllardır öyle yapıyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,360
    ASELSAN yabancı oranı 3 Mart 2023 % 27,04. 2 Mart 2023 % 27,01.
    Fark % 0,03. Hisse kapanış 54,60 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Mal almış birkaç kişiyi bezdireceğim diye buralarda beklerken bu nispeten iyi bilanço ile tahta yapıcı mal kaybetmiyormu acaba , bu adam yetenekli değil sıkıntımız burada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 401/632 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •