Sayfa 402/925 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Yukari gitmez ama 3 un asagisina da inmez saniyorum, ytd.

2. Satıcı HSBC yatırım 600 bin lot dan fazla alıcı yatırım finans 398 bin lot ...Toplu satış toplu alış ... Sağ cep sol cep hikayesi ..... Grafiği bozdular ama sağlık olsun... Sakin sakin izlemeye devam... Yatırım tavsiyesi değildir ...!

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Yukari gitmez ama 3 un asagisina da inmez saniyorum, ytd.
    Hep sanmaz dediğimiz rakamlara geldi ortak umutlu değilim açıkcası

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by COALX Yazıyı Oku
    Satıcı HSBC yatırım 600 bin lot dan fazla alıcı yatırım finans 398 bin lot ...Toplu satış toplu alış ... Sağ cep sol cep hikayesi ..... Grafiği bozdular ama sağlık olsun... Sakin sakin izlemeye devam... Yatırım tavsiyesi değildir ...!
    Bu hissede grafiğin işlemediğini zamanla sende göreceksin ortak dikkat edersen bu hissede eski olanlar bike grafik paylaşımını bıraktı neden sence?

5. Fiyat ne olur tahmin yürütmek güç.....orta vade için Takas ve grafiğin iyi olduğunu düşünüyorum ... Kısa vade için grafik bozdu bugünkü hareketiyle... Sıkıntı yok sakin sakin izleyelim bakalım... Yatırım tavsiyesi değildir ..::

6.  Alıntı Originally Posted by COALX Yazıyı Oku
    Fiyat ne olur tahmin yürütmek güç.....orta vade için Takas ve grafiğin iyi olduğunu düşünüyorum ... Kısa vade için grafik bozdu bugünkü hareketiyle... Sıkıntı yok sakin sakin izleyelim bakalım... Yatırım tavsiyesi değildir ..::
    Valla aynı gemideyiz el mahkum zaten biz senelerce izliyoruz zaten böyle giderse izlemeyede dewam edicez

7. http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/ha...e-cok-hain-var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. uzun zaman sonra dün 3,26'dan tadımlık aldık bakalım, koyalım kenara dursun bakarız ilerde ne olacak haline. ytd.

Sayfa 402/925 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •