Sayfa 402/634 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 5068 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. KUCUK BIR IPUCU DAHA VEREYIM KOTU NIYETLI OLMADIGIMIZ ANLASILMISTIR NEDE OLSA..

BU KARARI ALIP IMKB YE GONDERMEK BİR SAATLERINI ALMAZ....OZENLE KAPANISI BEKLEMISLERSATAN SATSIN AZ DAHA DIYE SANKI.

BU ARADA RUCHAN YENI ESKI BIRLESMESI TARIHI YAZIYOR KARARDA.NET OLARAK BELIRTMISLER..

Ödeme Tarihi (RÜÇHAN DIYE HESABINIZDA GORUNECEGI TARIHTIR)
    26.08.2020 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.
    Kayıt Tarihi ( BU TARIHTE BIRSEY YAPMIYORSUNUZ ONLAR BAKIYOR KIMDE KAC TANE VAR HESABINIZA GECIRIYOR BIR GUN SONRA)
    25.08.2020 * Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.

2.  Alıntı Originally Posted by mgus Yazıyı Oku
    üstat, taktik icabı ilk dakikalarda mı gol olur yoksa son saniyelerde mi?
    30 gun uzun sure oldugundan ılk dakıkadada son dakıkada gol olur.
    Aslolan kafadakı rakama odaklanmak.ılk gunden kafandakı rakama gelırse aslolan odur ıste.zaman degıl..

Tabı bana gore

Lot altı ne olacak ?
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    KUCUK BIR IPUCU DAHA VEREYIM KOTU NIYETLI OLMADIGIMIZ ANLASILMISTIR NEDE OLSA..

BU KARARI ALIP IMKB YE GONDERMEK BİR SAATLERINI ALMAZ....OZENLE KAPANISI BEKLEMISLERSATAN SATSIN AZ DAHA DIYE SANKI.

BU ARADA RUCHAN YENI ESKI BIRLESMESI TARIHI YAZIYOR KARARDA.NET OLARAK BELIRTMISLER..

Ödeme Tarihi (RÜÇHAN DIYE HESABINIZDA GORUNECEGI TARIHTIR)
    26.08.2020 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsaâ��da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.
    Kayıt Tarihi ( BU TARIHTE BIRSEY YAPMIYORSUNUZ ONLAR BAKIYOR KIMDE KAC TANE VAR HESABINIZA GECIRIYOR BIR GUN SONRA)
    25.08.2020 * Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    lot altı ne olacak ?

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.trend varsa fiyat önemsizdir.
    kusuratları aracı kurumla halledeceksınız.yonlendırıyorlar.ben kusurat kalmasın dıye alıs yaptım bıraz daha.bolundugunde ...,12 tane oluyor.
    Dedıgım gıbı aracı kurum yada bankanız halledecektır.cunku her aracı kurumun ya da bankanın uygulaması farklı..basıt ıs oraya kalsın yeterkı.onemlı olan az gıtsın hayallerımız

BU ARADA LOT ALTI DEDIGIMIZ HISSEDIR.1 LOT = 1000 HISSE.
    ONA GORE O DA AYNI HESABA GIRER BOLUNUR CARPILIR TOPLANIR

5.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Tek fiyat ruchanlari ilgilendirmiyor değil mi arkadaşlar
    ruchanlar normal islem yapar.ytt

6. Asıl sorum şu hesabta patam var ptesi sabahtan banka ile görüşüp rüçhan lara katıldığımı belirtim ptesi serbest marjda işlem yapabilecekmiyiz

7.  Alıntı Originally Posted by Berata Yazıyı Oku
    Asıl sorum şu hesabta patam var ptesi sabahtan banka ile görüşüp rüçhan lara katıldığımı belirtim ptesi serbest marjda işlem yapabilecekmiyiz
    bankalarda sanirim 2 gun sonra satabilirsiniz ruchani almakta sorun yok ama hesaba 2 gun sonra gecwbilir ruchanlar.ytd

8. İyi veya kötü rüçhan pazarının ilk gününe katılamamak şaibeli değilmi

Sayfa 402/634 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •