Sayfa 403/563 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    5 kasim da genel kurul toplanacak 14.00 'da

şaho seni de bekliyoruz, sorularini sor

bakalim ne cevap verecek

patronun vekilleri ? (patron gelmeyecegine gore)

ama 1 lot hisse alman lazim , bilgin olsun ! Sonra bilmiyordum deme

gel hem tanismis oluruz

"yatırım tavsiyesi değildir"
    aradakı farkın muhasebeleştırılmesınıde soruyorsan, menkul kıymet deger dusuklugu zararıdır ( guler acısından bılanco tarıhındekı olumsuz fark )

2. Hem lisans eğitimim, hem mesleğim hem sahıp oldugum yetkılıklerın burdakı ıddea edıyorum herkesten fazladır. ama ısptalamam / ıspatlayamam/ ıspatlamam

3. SenDE BU sorumA cevap ver ; RTALBIN 2020 61 MILYON KAR -2021 ( BEKLENTI 150 DIYELIM ) - TAHSISLIDIEN GELEN 47 MILYON- GMK SATISINDAN GELEN 14 MILYON TOPLA272 MILYON YAPAR - HADI 53 MILYONUNU SERMAYE TAVANI ORANINDA BEDELSIZ ARTIRDI 100 MILYON SERMAYE OLDU- GERIYE KALAN 220 MILYON CASH PARA NE OLACAK ? BUNU SOYLE ? TEMETTU ? YENIDEN SERMAYE ARTIRIMI ? NEDEN SERMAYE ARTIRSINKI FINANSAL BIR İŞ YAPMIYORKI ? SEN SÖYE NE OLACAK BU CASH ??

simdi oncelikli soyle bakalim yil sonu kar tahminin de hem fikir oldukmu ? 150'de

ben cunku her acidan bakiyorum 9 aylik rtalb kari 100 gibi geliyor

bir de geliyormusun genel kurula ona da cevap verirsen sorunu cevaplayacagim

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    SenDE BU sorumA cevap ver ; RTALBIN 2020 61 MILYON KAR -2021 ( BEKLENTI 150 DIYELIM ) - TAHSISLIDIEN GELEN 47 MILYON- GMK SATISINDAN GELEN 14 MILYON TOPLA272 MILYON YAPAR - HADI 53 MILYONUNU SERMAYE TAVANI ORANINDA BEDELSIZ ARTIRDI 100 MILYON SERMAYE OLDU- GERIYE KALAN 220 MILYON CASH PARA NE OLACAK ? BUNU SOYLE ? TEMETTU ? YENIDEN SERMAYE ARTIRIMI ? NEDEN SERMAYE ARTIRSINKI FINANSAL BIR İŞ YAPMIYORKI ? SEN SÖYE NE OLACAK BU CASH ??

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    simdi oncelikli soyle bakalim yil sonu kar tahminin de hem fikir oldukmu ? 150'de

ben cunku her acidan bakiyorum 9 aylik rtalb kari 100 gibi geliyor

bir de geliyormusun genel kurula ona da cevap verirsen sorunu cevaplayacagim

genel kurula gelemem özel nedenlerımden oturu, ama senınde gıtmeyecegıne adım gıbı emınım.. ılaveten 6 aylık dmo teslımlerınden daha fazla son 3 ayda teslım yaptıgı ıcın bence yıl sonu degılde 9 aylıkda bıle 150 mılyon kar gelebılır.. Ben yıl sonu 150 derken oldukça ıskontolu yazdım. şimdi sen sorumlarıma cevap ver

ben Allah izin verirse kesin orda olacagim, gel tanisalim seninle
    genel kurula gelemem özel nedenlerımden oturu, ama senınde gıtmeyecegıne adım gıbı emınım.. ılaveten 6 aylık dmo teslımlerınden daha fazla son 3 ayda teslım yaptıgı ıcın bence yıl sonu degılde 9 aylıkda bıle 150 mılyon kar gelebılır.. Ben yıl sonu 150 derken oldukça ıskontolu yazdım. şimdi sen sorumlarıma cevap ver

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ben allah izin verirse kesin orda olacagim, gel tanisalim seninle
    soruMA cevap

gelmiyormusun ? bak ben orda olacagim

gelirsen bekleriz

simdi soruna gelelim

soruMA cevap

Sayfa 403/563 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları