Sayfa 403/858 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 6862 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Dün 21,73 maliyetle 177.000 lot alan ykb sabahki baskıya dayanamayarak kol kesmiş gibi duruyor. Çünkü sabah ilk 1 saat yine yatırım ve iş satıştaydı ykb yoktu. Sonra baskıya dayanamadı herhalde su goyverdi.

http://
    Takas icin tskler....
    Takas b..k gibi
    Kucuk yatirimciya vermis mali
    Is yatirim ve yatirim finans satista tahta gitmiyor....

2. Çoğu ky ben de dahil bilanço beklentisi içerisinde olduğundan satış fırsatını değerlendiremedi,bunu bilen büyük yatırımcı bilanço gönderilene kadar işkence eder.Şirket yetkilileri inşallah geçen yıllar olduğu gibi 14Şubat akşamı vergi dairesine tablolarını gönderir.Yok eğer uzatılan 19Şubat tarihini beklerse büyük yatırımcının ekmeğine yağ sürer.YTD
    Bi sürpriz yapar akşam toparlarsa fiyata bakmaksızın alınabilir diye düşünüyorum.Olmazsa en düşükten kapatması olağandır.YTD

3. arkadaşlar akrep tradede ustadır..hangi hissede trade yapacağını çok iyi bilir...yapmışım diyorsa yapmıştır...kendisini uzun bir süredir tanıyorum...trade yapmayı başaranları ben tebrik ediyorum...dünkü hareketi başka bir gün yapsaydı bende afetmezdim...ama her an vergi dairesi bildirimi gelecek diye satmıyorum...dün de söyledim buraları beni kesmiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Meta06 Yazıyı Oku
    Yeni alacak varsa
    Is yatirim ve yat. Finans satista
    Haberiniz olsun.... Ele veriyor
    Bunların tahtada bir etkisi olmaz
    Ykb tahtayı duzdu gitti hepsi ky emin olun
    Şimdi önümüze bakalım yolumuz uzun.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    yok ortağım yazdıklarına bakarsan ne kadar çelişki barındırdığını anlarsın neyse seni petkimdede biiyorum hala al sat stop seviyelerini öğrenmeden herseferinde gelip nerde alayım nerde satayım yazıların tuhaf geldi haklısın yalan söyledim trade etmedim ok
    biraz teknik öğrendim ama banvit tekniğe göre gitmiyor ki. fevri davrandıysam özür dilerim bende. kalbini kırmak istemedim.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6.  Alıntı Originally Posted by macintosh Yazıyı Oku
    Çoğu ky ben de dahil bilanço beklentisi içerisinde olduğundan satış fırsatını değerlendiremedi,bunu bilen büyük yatırımcı bilanço gönderilene kadar işkence eder.Şirket yetkilileri inşallah geçen yıllar olduğu gibi 14Şubat akşamı vergi dairesine tablolarını gönderir.Yok eğer uzatılan 19Şubat tarihini beklerse büyük yatırımcının ekmeğine yağ sürer.YTD
    Bi sürpriz yapar akşam toparlarsa fiyata bakmaksızın alınabilir diye düşünüyorum.Olmazsa en düşükten kapatması olağandır.YTD
    Guzel teselli ama su gercek var....
    Gitmiyor gitmiyor gitmiyor
    Adam alltan maliyetlenmis 13 civari gecmis takaslara bakin lokum gibi mal satiyor...
    Yatirim tavsiyesi degil...

7. arkadaşlar bir de bu günlerde verilecek olan bildirim vergi dairesi bildirimidir...spk bilançosuna daha var...vergi dairesi bildiriminde merak ettiğim cirolardır bir de ihracat kısmıdır...kar kısmı değişebiliyormuş...o yüzden de pehlivanların dediği gibi iyi geldi diye sevinme ,kötü geldi diye üzülme...

kesin sonuç spk bilançosunda netleşecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. eyvallah ortağım keko bu arada size bir kopya ema 30 19,70 altı gerçekten çok zor diyor ve şimdiye kadar hiç sarkmamış çizgi grafik olarak bakıldığında kayıp olarak bu yüzde 4 değil benim için çok büyük rakam değil gün içi 20,28 stop yaparım ama gün sonunda elimde tutacağım 19,74 altı olmadığı sürece herkes bol kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 403/858 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •