Sayfa 403/698 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5577 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Hatta ben acaba bu karanlik oda daha yukarı olur mu diye bekliyordum. Çok nadirde olsa yaptığı zamanlar oldu. Ytd

2. Cemil hc küçük bir sevindirecek dedik o da olmadı. O kadar adi ki anlatılmaz, yasatiyor. Ytd

3. Çok daha eskiler bile görünmüyor. Özellikle genel kurula gidecek olan Salim hc.
    Diğer arkadaşlar Muso, kenblock, meragi, nurika zıpzıp ve birkaç kişi daha.. ytd

4. Adilik kısmı nedir dersek çoğu hisselerin bugünkü performansına kapılınır havası katmış olunmasi. Ve başladığı yere geri getirilmesi karanlıkta.
    Karanlıkta o kapanışı yapmasa bile performans yoktu. Zaten adiligi o karanlıkla tescilledi. Buluttayiz ve dandanakan hc nin kirmizisinin üstüne o kadar.. yani bugün ortam böyleyken o da.. ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Esozcan hc ağlanacak halimize gulersek eğer, karanlık falan hiç farketmiyor.
    ben ağlanacak halimize gülmeyi 1975 -1980 aralığında rahmetli Aziz Nesinin kitaplarını okuyarak başladım.. dün seçim oldu.. Manyasta MHP kazandı... AKP itiraz etti.. oylar tekrar sayıldı... CHP kazandı..tam Aziz Nesinlik.nur içinde yatsın

biz hep ağlanacak haldeyiz... baktım olmuyor.. ağlama halini bıraktım hep gülüyorum.... bedava pirzola...

mesajlarımda da palayı alaya alıp bol bol gülüyorum.. arkadaş, bu borsa başka nasıl çekilir..

selam ve sevgilerimle..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Eyvallah esozcan hc
    Foruma bazen klip bazen espiri bazen takılma gibi konuları yapsam da bu ne rahatlık adam hergun niye yaziyor anlamı çıkiyor. O anlamda başka düşüncelere yol açabiliyor.
    Geçmişteki diğer hisselerimdeki sataşma,itham, veya başka şeyler yaşadığım için tecrübeliyim.
    Bu yüzden elbette bu düşüşlerde, biraz daha bunun (espiri klip vs) dozunu azaltmaya her ne kadar çalışsam da!
    Hesaplarim kar vs anlaminda deftere uysada , hesaba katamadigim bir tahtacı mevcut maalesef.. umarım adam olurda adammış deriz ama şimdilik adi. Beddua edemiyorum sonra incesting ağzımı ne oluyormusum.
    Saygılar ve sevgiler de benden size.. ytd

7. Ak gözlü bankanın maşallahi var yüzde 3 açtı. Dellendi.. 😊
    Bizim sümsük ise şimdilik yine aynı.. ytd

8. Bayramlık T2 sebepli artık bitti. Kim parayı nereye koyarsa durumları var şuan indekste.. kendine de basabilirler başkasına da.. ytd

Sayfa 403/698 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •