Sayfa 403/1002 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Peki Adeseye neden verdilir ?,yobaz yandaş diyemi kayırdılar ?,adamlar hissenin içine ettiler zaten güvensizdi,1 altına inmez denilen hisseyi 0.72 cıvarına kadar indirdiler şimdi 78-80arası oyalanıyor milyarlarıda cebe attılar,bende yakalandım R 0.17 taba yaptırmışlardı mecbur katıldım,esasıda pek zararım yok,hisseyi 1.10'dan 1.40 üstüne atmışlardı R olanını 1.08'den onuda 1.40 üstüne atmışlardı,onları sattıklarım için kar,zarar eşitlendi zararsız atlattık,çoğu satmadı gidecek diye ve onların çoğu %50 battılar,esasında sadece bu değil çoğu bedelliye giden hisselerin durumuda bundan farkı yok,sebep SPK,demekki şikayetler çoğaldığı için uyanmış gibi göründüler.
    Köytaş

Sun elektronik falan gibiler kar etmediğinden

Lio gibilerede özsermaye emsan dahil

Çukurova Doğan EGS gibileride patronlarından dolayı bulaşmadım

Bankalarda da gece yatmam Çünkü dava bile açamazsın aleyhlerine kamu el koyuyor.Demir bank larım gitti

Mas sandalye şirketlere bulaşmıyorum artık kesin.

Roket olsa bile Futbol hisseleride hiç almadım.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

ALGYO,EGEEN,EGGUBRE,INDEKS,CEMTS,ECZYT,TEKFEN,OZAK GYO,ISFIN,TUBORG,ISBIR,KARTN Yeniden az aldım.

ENDEKS yani GÜNLÜK AL SAT

SAHOL,ŞİŞE(Bulaşmayacağım artık),KOZAL,YKB,ISC,TTRAK,

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Borsa yukarı gidip, kağıtlar şiştikce, Hisse Forumlarında boyama, cilalama, allayıp,pullama yazıları çoğalmış..Bu iş bana hiç iyi gelmiyor.. Yılsonu rallisi yerine, Şelalesi olursa hiç şaşırmayın..

BTC ye fena veriyor obneler

yorumlarınızı alayım
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 403/1002 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •