Sayfa 404/694 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5551 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bayramlık T2 sebepli artık bitti. Kim parayı nereye koyarsa durumları var şuan indekste.. kendine de basabilirler başkasına da.. ytd
    Umarım aynı surahiye aktarmazlar. Birazda sinai ve yancilara aktarsinlar.
    Yoksa biz bu hayatı yaşamaya değil, izlemeye gelmiş olucaz yine.. ytd

2. 20-25 dakikada hacimsiz neler yaptılar ortamlara. Ytd

3. Şimdilik bankalardan çıkıyor para, T2 ye dusemeyecegi için 10 günlük tatil sebebi ile. Diğerlerine aktarıyorlar havası mevcut. Umarım kalıcı olur.. yatırım tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Çok daha eskiler bile görünmüyor. Özellikle genel kurula gidecek olan Salim hc.
    Diğer arkadaşlar Muso, kenblock, meragi, nurika zıpzıp ve birkaç kişi daha.. ytd
    Umutgunesi hc seni yazmayı unutmuşum kusura bakma. Varsa başka arkadaş kusura bakmasın. Ytd

5. Bu hacimle insan biraz işkilleniyor. Bir itnelik yapmaz umarım da bayramlaşma sözümü tutarım. Ama istediğim yerin üstüne atarsa.. ytd

6. Esozcan hc sizi yazmiyorum, ortamların en eskilerindensinizdir ama bayram şekeri alma kıvamında gelip gidiyorsunuz ya o bakımdan. Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Esozcan hc sizi yazmiyorum, ortamların en eskilerindensinizdir ama bayram şekeri alma kıvamında gelip gidiyorsunuz ya o bakımdan. Ytd
    eyvallah.. borsada 28 yılda öğrendiğim şey, ya şekeri alacaksın yada şekerini alacaklar..
    Hissenette sevdiğim ve önemsediğm insanların başında geliyorsun..sana kapım Mevlana kapısı her zaman, hep açık..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    eyvallah.. borsada 28 yılda öğrendiğim şey, ya şekeri alacaksın yada şekerini alacaklar..
    Hissenette sevdiğim ve önemsediğm insanların başında geliyorsun..sana kapım Mevlana kapısı her zaman, hep açık..
    Hocam şu cümlelerin herşeyden önde geliyor ve herşeyden öte. Yıllarca çalıştım didindim, çabaladım. Çok zengin olamasam da, asıl zenginliğin bu duyguların alınmış olmasını yaşayarak öğrenenlerdenim.. Para bir şekilde gelir gider ama ardımda biraktiklarim ve mesleğim sebepli binlerce kişiye bu duygulari aktarabilmek ve öğretmeye çalışmak oldu .. teşekkür ediyorum.
    Size her daim sağlık ve huzur diliyorum..

Sayfa 404/694 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •