Sayfa 404/718 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. 1.15 den 92 ye gelen ters flama calisirsa 68/72 ye degme riskimiz var...ordan ek alim yaparim...ara nagme rakamlardan almam !
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    1.15 den 92 ye gelen ters flama calisirsa 68/72 ye degme riskimiz var...ordan ek alim yaparim...ara nagme rakamlardan almam !
    90 fulledik abi..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    90 fulledik abi..
    ben ek alim icin dedigim rakamları bekliyorum artık...mart ayi icinde arz konusuda artık gecmeyecegine göre siyasi iç ve dış nedenlerle bist yön bulurken ihlascilarda bu negatif rüzgari kacirmaz...TL faiz %19 a dayanmış para faize yönelecek gibi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    bistte hisse tasimanin maliyeti ciddi artti
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ben ek alim icin dedigim rakamları bekliyorum artık...mart ayi icinde arz konusuda artık gecmeyecegine göre siyasi iç ve dış nedenlerle bist yön bulurken ihlascilarda bu negatif rüzgari kacirmaz...TL faiz %19 a dayanmış para faize yönelecek gibi...

5. Bu stop oldum 90 dan 1 gecerse alicam yada düşerse yüzde 20 veya 30 aşağıdan almaya çalışıcam bakalım nasipte ne var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    bu mb baskani hikayesinden sonra pazartesi artik bistte kan govdeyi goturur.

artik bize de ihyay'in yayi kalir

boyle sacma sapan ulke mi olur ya

yatırım tavsiyesi değildir

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 404/718 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •