Sayfa 404/1000 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Mart 2018'de 3.79 TL olan bir malı 6 ay sonra 5.70'e mi almak istiyorsun?.

6 ay önce bu dövizi alan sana %50 kar ile devretmiş olacak.
    Abi ben alırım 5,70 den verecek olan varsa buyursun %50 kar eden etsin helali hoş olsun lop lop et top top but olsun.

Aralık ayında benim şirketin ödemesi gereken 200 bin euro var dolar buralarda kalsın hemen bir yerlerden TL buluk kuru kitlerim mis gibi karı cebe koyarım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. flama aşağı doğru kırıldı bakalım.

hiç beklemiyordum ama

güzel alım fırsatı veriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Abi ben alırım 5,70 den verecek olan varsa buyursun %50 kar eden etsin helali hoş olsun lop lop et top top but olsun.

Aralık ayında benim şirketin ödemesi gereken 200 bin euro var dolar buralarda kalsın hemen bir yerlerden TL buluk kuru kitlerim mis gibi karı cebe koyarım.
    Ekonominin hem alıcıyı hem de satıcıyı aynı anda memnun ettiği çok nadirdir. Ama böyle bir dönem yaşayacak gibiyiz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Bloomberght (twitter izleyicisi): Rahip salınır döviz rahatlarsa biz esnaflar olarak kiliseye bile gitmeye razı oluruz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. https://www.wsj.com/articles/hopes-r...key-1537742415

Wall Street Journals'de "Hopes Rise for Release of U.S. Pastor Being Held in Turkey - Türkiye'de Tutuklu Bulunan Amerikalı Pastör'ün Serbest Bırakılması Ümidi Yükseldi" başlıklı haberin bugünkü düşüşte ciddi bir etkisi oldu. Amerika'ya bu kadar bağlı olduğumuz aşikarken kafa tutma sebebimiz ne diyeydi? Geri vites atılacaktı, neden bu noktalara gelindi. Umarım bir sebebi vardır, yoksa vay halimize günlük politikalarla yönetiliyoruz demektir. 12 Ekim'de serbest kalmazsa doların tepkisi ne olacaktır, bunu da düşünmeden edemiyorum.

6. Tveter de biri yazmış

TCMB Eylül-Ekim-Aralık vadelerde yoğun Viop $ short yapıyor,,,,Darphaneden tl basıp Viop short kontrat yükleniyor,,,bu işlemler doların yükselmesine engel değil mi?? Biri bi zahmet cevaplasın sevabına 🧐

7. ABD'den flaş Brunson açıklaması: Bu hafta Türk yetkililerle konuşacağız
    ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, “Türk yetkililerle bu hafta papaz Brunson’un durumunu konuşmayı bekliyoruz†dedi.
    ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo Türkiye'de ev hapsinde olan ABD'li Rahip Brunson ile ilgili açıklamada bulundu. Pompeo, Brunson'un durumu ile ilgili olarak Türk yetkililerle bu hafta konuşmayı beklediklerini açıkladı.

Amerikan Wall Street Journal (WSJ) gazetesi, Pastör Andrew Brunson'ın 12 Ekim'deki duruşmada serbest bırakılabileceğini ileri sürmüştü.
    Gazeteye konuşan bir Türk yetkili, Brunson'ın Ekim ayındaki duruşmada serbest bırakılması ile ilgili "muhtemel bir sonuç" ifadesini kullanmıştı.

Yahu salınacakmı, görüşülecekmi, pompeo kendi kendine gelin güvey olmuş bizim piyasayla billur geçiyor resmen. Şu haberde olumlu ne var yahu ?
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Dövizdeki düşüş sendikasyonarla ilgili.
    link verebilirmisin?

Sayfa 404/1000 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz