Sayfa 405/913 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

10 kademede 8000 lot alıcı 5000 lot satıcı var.

Satan yok , herkes biliyor değerini ...
    Piyasa toparlanmasına izin vermiyor
    Borsa şu anda 98 777

2. Mayıs ayı ihracatı Kütahya ili Cam ve Toprak ürünleri ihracatı geçen yılın aynı ayına göre %10 artmış

3. işlem hacmi iyice daraldı. Çok ufak lotlar ile aşağı basıyorlar. Alıcı geldiği an hızlı yukarı tepki verecektir. Fakat alıcının bu ortamda nasıl geleceği şüpheli. Ya sabır...

4. Duruma bakarsan FİTCH bankaların yanında bizim KUTPO'yu negatif izlemeye aldı...

5. Şirketimiz Yönetim Kurulu mevcut porselen üretim kapasitemizin komple yeni yatırım yapmak suretiyle artırılmasına ve bu amaçla, yatırım teşvik belgesi almak için T.C. Ekonomi Bakanlığı (Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü)' ne başvurulmasına,

İş bu karar kapsamında her türlü iş ve işlemin ifası için Yönetimin yetkilendirilmesine,

Toplantıya katılanların oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyuna Saygıyla Duyururuz.

Böyle bir ortamda yatırım kararı almışlar. Hayırlı olsun. Ytd.

6. Çin porseleni darbe yiyince açığı telafi etmek için kapasiteyi arttırmak mı gerekti acep? Hazır yönetim kurulu toplanmışken temettü işini de bir halletseydiler de buralardan biraz daha mallansaydık hani..

7.  Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu mevcut porselen üretim kapasitemizin komple yeni yatırım yapmak suretiyle artırılmasına ve bu amaçla, yatırım teşvik belgesi almak için T.C. Ekonomi Bakanlığı (Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü)' ne başvurulmasına,

İş bu karar kapsamında her türlü iş ve işlemin ifası için Yönetimin yetkilendirilmesine,

Toplantıya katılanların oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyuna Saygıyla Duyururuz.

Böyle bir ortamda yatırım kararı almışlar. Hayırlı olsun. Ytd.
    Demekki gelecekte sektörde büyük potansiyel görüyorlar ki öyle bir karar almışlar. Daha önce bilmedikleri enerji sektörü için girişimlerde bulunmuşlardı, hatta onay da almışlardı, ama sonradan vazgeçmişlerdi. Kendi sektöründe bir numaradırlar zaten, dünyada da bir numero olmak istiyorlar demekki.
    "Yabancı sermaye"yi tam anlayamadım, prosedür mü öyle yoksa başka bir anlamı mı var. Demekki ihracat ağırlıklı bir yatırım düşünüyorlar ki teşvike başıvuru yapmışlar.
    Hepimiz için hayırlı olur inşallah.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Çin porseleni darbe yiyince açığı telafi etmek için kapasiteyi arttırmak mı gerekti acep? Hazır yönetim kurulu toplanmışken temettü işini de bir halletseydiler de buralardan biraz daha mallansaydık hani..
    Evet onu da karambole getirip üstüne yatmasınlar sonra.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 405/913 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •