Onemli Gunler Banner
Sayfa 405/1002 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. TOPLUM ÇÜRÜYOR

Yaptığı paylaşımlar ile ilgili konuşan Sarı, "Ben hep iktidarın eksik gördüğüm yanlarını eleştiren bir insanım. Ben "dünyanın en ahlaksız toplumuyuz " demişim. Diğeri de Erdoğan'ın kendi ailesine ve çevresine sağladığı ekonomik yararlardan dolayı bu insanın günah işlediğini yazmışım.

Savcıya da söyledim. Evet, biz en ahlaksız toplumlardan biriyiz. Elazığ'da deprem oldu kiralar tavan yaptı ev fiyatları yükseldi. İnsan insanın çaresizliğinden faydalanır mı? Ama bizim toplumumuz fırsatını bulunca faydalanmaya çalışıyor.

50 kuruşluk maskenin tanesi 5 liraya çıkmıştı. Toplum çürüyor ve herkes de bunu izliyor. dedi.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/erdo...oyledi-1774235

Sosyal medyaya yansıyınca çark etmiş kapatmadık dükkanı özür dilerim falan ali kıran baş kesen yetkiyi verdiğin çingene kesmeye babasından başlıyor artık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sosyal medyaya yansıyınca çark etmiş kapatmadık dükkanı özür dilerim falan ali kıran baş kesen yetkiyi verdiğin çingene kesmeye babasından başlıyor artık
    Ilginctir.

Belediye bu esnafla ugrasir, Valilik bununla ugrasir, Vergi dairesi bununla ugrasir, 5 kurus kazanamaz, ama AKP ye en cok oy veren meslek grubu.

Deveye diken insana seven makbulmüş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Arandı ama bulunamadı.
    Bulacak olanlar bunlar değil zaten
    Bulundu zaten .

Papa neden istifa etti ki zaten linki kurun

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

6. Sayın forumdaşlar merkez bankamıza yeni müdür lazım dı ben buldum.
    https://youtu.be/lp0RZhFjhFw
    İste halktan biri hem dedeleri de parayı ilk bulan kişiler...

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Sayın forumdaşlar merkez bankamıza yeni müdür lazım dı ben buldum.
    https://youtu.be/lp0RZhFjhFw
    İste halktan biri hem dedeleri de parayı ilk bulan kişiler...
    Espriler kombo olmuş. Hisse senedi olarak taze kuru mu verdi acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bulundu zaten .

Papa neden istifa etti ki zaten linki kurun

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Şu an bi papa var mı?
    Tarsus da çıkması beklenen şey çıksa idi şu an hristiyan alemi diye birşey kalmaz dı..
    Gerçekten bulacak olan şahıs sizce s400 ler alınsın yada gaz çıksın yada maraş açılsın diye mi bulacak..?

Sayfa 405/1002 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •