Sayfa 405/584 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 4669 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    iki sene sonra da netanyahu ile kutlar. kendisi biraz ayran gönüllüdür de: D
    Yarın bir gün yaptığı bütün bu hukuksuzluklar onun önüne konduğunda kendisi neye sığınacak onu merak ederim. Neye göre yargılanmak isteyecek mesela.. Anayasa'ya göre yargılanmak istemeyecek o zaman..

2.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Ben Amerika batmaz demedim. Ama sen aylardır Amerika'yı doları batırdın 2024 sonu diye zaman bile verdin yeri geldi. O bakımdan soruyorum..

2025 sonu dedim. Benim kendi kişisel görüşüm bu.

Ama matematiksel olarak gaybı bilemeyeceğime göre Altın baş köşede olmak üzere portföyümü Amerika dışına yatırdım. Misal ben de BIST ağırlıklı portföy. Amerikan hisse senedi veya fonu taşımıyorum.

Bu benim tercihim. Herkes inandığını yapsın. Riskini kendi hesaplasın.

3.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    2025 sonu dedim. Benim kendi kişisel görüşüm bu.
    Dostum veya kardeşim bilemiyorum sanal da yaşında çok bir önemi yok. Ben gerçekten altın ile ilgili konu da seni yermek için değil gerçek görüşünü soruyorum ÇİN tatili bitti artık ALTIN bu hafta ile beraber bir ufak hareketlenir mi..

4.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Dostum veya kardeşim bilemiyorum sanal da yaşında çok bir önemi yok. Ben gerçekten altın ile ilgili konu da seni yermek için değil gerçek görüşünü soruyorum ÇİN tatili bitti artık ALTIN bu hafta ile beraber bir ufak hareketlenir mi..

FED faiz indiriyorum derse hem Amerikan borsası çakılır hem de Altına güvenli liman olarak talep başlar.

FED faiz indiriyorum mesajı verdiği gün bu ikisinin sert şekilde birlikte olmasını bekliyorum. Gözümüz FED in faiz haberlerinde.

O zamana kadar Altını 1950 - 2075 bandı arasında yatayda gezdirecekler.

Altın portföylerde demirbaş sigorta olarak dursun. FED ne halt edecekse göreceğiz bu sene içinde bir zaman. Zamanını onlar bilir.

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    FED faiz indiriyorum derse hem Amerikan borsası çakılır hem de Altına güvenli liman olarak talep başlar.

FED faiz indiriyorum mesajı verdiği gün bu ikisinin sert şekilde birlikte olmasını bekliyorum. Gözümüz FED in faiz haberlerinde.

O zamana kada Altını 1950 - 2075 bandı arasında yatayda gezdirecekler.
    Eee bak şimdi oldu mu kendi ağzınla söylüyorsun. En değer verdiğin yatırım aracının bile kaderini ''BATACAK OLAN ÜLKENİN'' Merkez bankası belirliyor .. Nasıl olacak şimdi..

6.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Eee bak şimdi oldu mu kendi ağzınla söylüyorsun. En değer verdiğin yatırım aracının bile kaderini ''BATACAK OLAN ÜLKENİN'' Merkez bankası belirliyor .. Nasıl olacak şimdi..
    Her faiz indirimi söylemi borsada çöküşü başlatmış ve altını zıplatmış. Doğruluk ihtimali %80 bu göstergenin.

Bu defaki çöküşte çöküşün sertliğinin çok yüksek olup artık ayağa kaldıramayacaklarını düşünüyorum.

Çünkü faiz %0.5 ten %5 üstüne çok aşırı hızlı çıktı. Motorun alev alıp yanmasını beklerim.

7. nEYSE BU KADAR YETET. HERKESE İYİ HAFTALAR İYİ GECELER DİLİYORUM..

8. Ak Portföyün yönetim ücretleri neden bu kadar yüksek? Diğer rakip fonlarla karşılaştırınca insanın başına kuş kondurmadıklarını da görüyoruz. AFA ile TMG her açıdan birbirine çok yakın fonlar; AFA'da YÜ, %2.90, TMG'de %2.20

Sayfa 405/584 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •