Sayfa 405/466 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. 14' e gelirmi acaba beklesekmi? duruyo duruyo bir atak yapıyor fazla göze çarpmadan sanki gelir gibi geliyor bana
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bu Yücel abini bende çok merak ettim...
    Tüm zamanların kralı Yücel abimiz teknik grafik temel herşey var onda yılların borsacısı...yani sensin açken sen sen değilsin...😉😂🤣

3. rysaslar tavan hubvc'da toparladı buda bir 9'un üzerine atsaydı

4. burada hiç ağlayan falan yok hepsi kazanmış bir ben zarardayım

5.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Tüm zamanların kralı Yücel abimiz teknik grafik temel herşey var onda yılların borsacısı...yani sensin açken sen sen değilsin...😉😂🤣
    Ben grafik bakmam teknik hele hiç anlamam ama değer analizi yaparım. Bir şirket ne eder ona bakarım. Bilançosuna bakarım bir de bacası tütüyor mu? Ona bakarım...

Yücel abine selam olsun ama ben değilim. Valla değilim...Ben kimsesizlerin kimsesi ezilenlerin omzunu dayayacağı güvenilir bir kişiyim. Öyle olamaya da çalışıyorum...

Borsa tabii ki ciddi riskli bir yatırım aracıdır. Ben hep 1 koyup %300-500 kazanayım isterim ama bazen işler hiç de istediğin gibi gitmez. Ucuz ve kelepir hisse bakarım bir de hikayesi olmasına dikkat ederim. Burada şansımız yaver gitti ama benim ölçülerime göre süre biraz uzun sürdü...

Gerçekten çok az hissem kaldı...Bu tahta o kadar ilginç hale geldi ki...Twitter aracılığı ile neredeyse halka açık önemli kısmı genele yayıldı...Belki de 25 TL seviyesini görecektir. Bunu bilmek gerçekten imkansız ama bir TEKFEN'e bak 3 TL'den 27 TL'ye gitti...

Burada hisseyi götürenlerin maliyetleri bence 4,00-6,50 TL aralığındadır. Bu hareket bizim OYMAK beyinin hareketi olmayabilir. Bu maliyetle hisseyi taşıyanlar en az 15 TL üzerinde bir hikaye ile mal verebilirler. Bence aksi mümkün değil...

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. syn Entrika,
    bu şirket ne ediyor bu fiyatları hakediyormu?

7.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    syn Entrika,
    bu şirket ne ediyor bu fiyatları hakediyormu?
    Bunları geçmiş yazılarımızda sıkça dile getirdik. Bence en az 500 Milyon USD eder. Cirosunu 2 Milyar TL seviyesine ihracat destekli çıkarabilirse o zaman %20 kar hedefi ile minimum 750 Milyon USD piyasa değerine ulaşır.

Tabii ki bence siz kendinize göre hesap ederseniz daha güvenli olur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. kuşlu sitede önümüzdeki günlerde şirket güzel bir açıklama yapacak diyor hadi İnşaallah ayrıca bugün merill almış

Sayfa 405/466 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •