Sayfa 405/1000 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Çok zor başkanım vatandaşı çok daha kötü günler bekliyor. Ben şanslıyım birikimim var. Aileme bakarım. Birikimi olmayan insanlar ne yapacak? 10 yıldır işverenim ilk kez bir çalışanımın kendi isteği dışında işten ayrılması için konuşma yapmak zorunda kaldım. Boğazım düğümlendi lafa nasıl gireceğimi bilemedim. Yazık. Genç, dürüst, akıllı çocuklar. İlk zamanlarını biliyorum. Hiç birinin yüzünde tebessüm kalmamış, geleceğe dair hayalleri, umutları kalmamış.

Genelde forumda ironi yapar çok ciddiye almam ama kusura bakmayın çok doldum buraya yazdım. Üzüntümün tarifi yok.

Çocuklara moralinizi bozmayın, düzelir her şey diyemedim.
    Bir çoğu anne ve babalarının yanlış seçimlerinin yansımasını yaşıyor. Bugün de bizim seçimlerimiz çocuklarımızın geleceğimi etkileyecek..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Malum binada, çok sayıda kişiye sürekli covid testi, halka öl mesajı. Biri kalp yetmezliği, diğeri prostat kanseri ile boğuşan 2 akrabaya da çıkmamış.
    25 kuruşluk maskeyi halka bedava dağıtamayan zihniyetten fazlasını beklemek hata zaten.
    Durmak yok, yola devam.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Başkan Anam tek ciğeri çalışmıyor, kalp,tansiyon mevcut , aynı zamanda astım mevcut bizede çıkmadı.
    Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu corona marttakinden farkli cildirmis resmen
    degismis bunun karakteri
    Ufacik avrupa ulkeleri bile 15 bin vaka açıklıyor

4.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Çok zor başkanım vatandaşı çok daha kötü günler bekliyor. Ben şanslıyım birikimim var. Aileme bakarım. Birikimi olmayan insanlar ne yapacak? 10 yıldır işverenim ilk kez bir çalışanımın kendi isteği dışında işten ayrılması için konuşma yapmak zorunda kaldım. Boğazım düğümlendi lafa nasıl gireceğimi bilemedim. Yazık. Genç, dürüst, akıllı çocuklar. İlk zamanlarını biliyorum. Hiç birinin yüzünde tebessüm kalmamış, geleceğe dair hayalleri, umutları kalmamış.

Genelde forumda ironi yapar çok ciddiye almam ama kusura bakmayın çok doldum buraya yazdım. Üzüntümün tarifi yok.

Çocuklara moralinizi bozmayın, düzelir her şey diyemedim.
    İş durumunuzu bilmiyorum ama beraber çalıştığınız arkadaşlar ile ortak olmayı düşündünüz mü?
    %51 hisse kurucu ortak olarak sizde,,kalanı eşit oranda hisse dağıtarak.

YTD

Sakın long neyim açmayın hisse eklemeyin bademliler..

İnceden bi tokat çakacaz hepi topu yerden yukarı yönlü Ottoman style.

Alıntı Originally Posted by Kartaymaz Yazıyı Oku
    İş durumunuzu bilmiyorum ama beraber çalıştığınız arkadaşlar ile ortak olmayı düşündünüz mü?
    %51 kurucu ortak olarak sizde,,kalanı eşit oranda hisse dağıtarak.

YTD
    Bi turda ordan vurma dönemi mi.. Mevsimi değil diyo ya zaten mealen de ??..

7. Meril aselse fena gömmüş. kağıt dün 18,4x , 18,09 an itibariyle.
    psikojölesi bozacak işler. biri veriyo biri ttuyo. biri itiyo biri kakıyo.

8.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    dün dahil...şu ana kadar yapılan işlemler ...sıkı bir satışın hazırlıkları mı ??? yoksa klasik bir düzeltme hareketi mi ?? 130 a kadar kabulum ....izliyorum.....
    hay demez olaydım....
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

Sayfa 405/1000 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •