Sayfa 405/947 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 7570 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,199
     Alıntı Originally Posted by tıbbıyeli Yazıyı Oku
    Merhabalar, ben VİOPla ilgili bir soru sormak istiyorum. Ereğli bedelsiz kararı almıştı malumunuz. Örnek veriyorum biz ereğlide 31 mayıs vadeli viop işlemi açtık. Ereğli nisan veya mayıs içinde bedelsiz sermaye artışı yaptı diyelim. Viop pozisyonu nasıl etkileniyor? Longda direkt %100 zarar, shortta %100 kar mı oluyor? Viopta işlem yapıyorum ancak daha önce böyle bi durumla karşılaşmamıştım. Teşekkürler, herkese iyi hafta sonları.
    https://www.borsaistanbul.com/data/G.../gn414yeni.pdf
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bizde temel teknik karışık fedor hocam 🤣🤣Pazartesi endeks fişekler gibi de bakalım bize ne düşer
    Fişek bizi bozar sn hocam, 1 olsun bizim olsun

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Mevlana der ki; Bir gün gelir, Açmaz dediğin çiçekler açar, Gitmez dediğin dertler gider, Bitmez dediğin zaman geçer. Hayat öyle bir sır ki; Önce şükür, Sonra sabır, Sonra da inanmak gerek.

Ereğli'de böyle bir şey sanırım

O zaman buradan Ereğli=Hayattır güzellemesi ile "Durmak Yok Yola Devam"
    Eline sağlık.

Ben artik 50 tl altinda fazla kalmayacağını düşünüyorum.

Kisa vadede 50 tl altı ızdırap bölgesi olarak kalacağını haber destekli olmasi gereken yerlere kisa surede atak yapacağını düşünüyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Eline sağlık.

Ben artik 50 tl altinda fazla kalmayacağını düşünüyorum.

Kisa vadede 50 tl altı ızdırap bölgesi olarak kalacağını haber destekli olmasi gereken yerlere kisa surede atak yapacağını düşünüyorum..
    İNŞALLAH kalmaz. Önümüzdeki 3-5 ay farklı bir çok gelişmeye gebe olabilir diye saçma ve manasız bir şey düşünüyorum...

Genel Kurul
    Seçimler
    Yabancı gelişi gelmeyişi
    Faizler
    Çin
    Sigorta parası
    Vergiler

5.  Alıntı Originally Posted by orient doğu Yazıyı Oku
    Bu not artırımı atar mı endexi 10.000 e?
    Bu yıl beklenti 11500-12000 seviyeleri....Bu not artışı endekste normal bir artış ağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Bu yıl beklenti 11500-12000 seviyeleri....Bu not artışı endekste normal bir artış ağlar...
    Milletin eline malı aldıracan yani...

7.  Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Milletin eline malı aldıracan yani...
    Ben endeks 850 den beri kıpırdamış değilim...Borsacı öyle zıplayıp durmaz hedefe odaklanır bekler...Daha iyi alternatif varsa söyle bizde bilelim...Milleti korkutup kazançtan etmenin anlamı yok...

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    İNŞALLAH kalmaz. Önümüzdeki 3-5 ay farklı bir çok gelişmeye gebe olabilir diye saçma ve manasız bir şey düşünüyorum...

Genel Kurul
    Seçimler
    Yabancı gelişi gelmeyişi
    Faizler
    Çin
    Sigorta parası
    Vergiler
    Fedoramca bence her an madenle ilgili de bir gelişme olabilir. Hatta seçim öncesi acaba devlet katılımlı bir açılış olur mu? Cevdet Yılmaz sanırım yazın gitmişti bölgeye...

Sayfa 405/947 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •