Onemli Gunler Banner
Sayfa 408/492 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Hisse de yerli ve milli bir grup var , yanlarında bir kaç aracı kurum, banka var...
    Tek tek lot sayıyorlar, istedikleri kadar lot toplayamadıkları için tahtada bu derece baskı var... Hamas-israil çatışması, en çok bu grubun işine yarayacak gibi, milleti korkutup elindekileri almaya çalışacaklar.. Normalde 20 civarlarında ya da altında çok durmamaları gerekiyor yoksa bu sefer elllerindeki maldan da olurlar..
    Son bir yılda doğru dürüst bir haber göndermeyen jöleli ve bademler, tüm malı milletin elinden aldıktan sonra piyasayı haber bombardımanına tutmuşlar..

2.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    hisse bu karlılık ile yüzde 49 u halka arz etse(1,75 milyar lot ), kim alır ki bu şartlarda, hisse fiyatları çöker..... . Halka arz etmesi için şirketin içini doldurmalı, bir hikaye olmalı, yüksek ciro ve net karın artması gerekiyor ki kurumsal yatırımcı, fonlar gelsin.... Yoksa güccük yatırımcı ile al satcılar ile bu iş olmaz..
    Haber içeriğinde ikinci halka arz konusunun da gündemde olduğu yazmış.. Bu piyasa koşullarında ve şirket şartlarında varlık fonunun elindeki lotları halka arz etmesini pek olumlu olmaz.. Önce yılda 400-500 miyon usd doları net kar açıkla sonra halka arzı düşünürsün..

3.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Haber içeriğinde ikinci halka arz konusunun da gündemde olduğu yazmış.. Bu piyasa koşullarında ve şirket şartlarında varlık fonunun elindeki lotları halka arz etmesini pek olumlu olmaz.. Önce yılda 400-500 miyon usd doları net kar açıkla sonra halka arzı düşünürsün..
    Bu fiyata kimse halka arz düşünmesin demiş zaten.

Varlık fonu düzgün çalışmaya başladı.
    Önce yabancı ortaklık sonra iştirak halka arzları. ( Gsm şirketi, fiber ayrı ayrı halka arz edilebilir)

10-15 milyar dolarlık altyapı yatırımı var.

Günlerdir ağacı silkeliyorlar dedim.

1/10000 hisse bende güvende ;)

Haberin en önemli kısmı:

Önal ikincil halka arzın da gündeme gelebileceğini söyledi. Önal şöyle devam etti:

“Bu konuda kararı şirketin sahipliği verecek. Ancak daha önceki açıklamalarda bu vurgulandı. Biz ilk adım olarak imtiyazın uzatılmasını ardından şirketin değerinin artmasını ve halka arzların gündeme gelmesini bekliyoruz.” Türk Telekom’un iştiraklerine de talepler olduğunu anlatan Önal, “Bazı işlerimizi de halka arz konusunda hazırlıyoruz. İştiraklerimize talep de çok” dedi.

4.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bu fiyata kimse halka arz düşünmesin demiş zaten.

Varlık fonu düzgün çalışmaya başladı.
    Önce yabancı ortaklık sonra iştirak halka arzları. ( Gsm şirketi, fiber ayrı ayrı halka arz edilebilir)

10-15 milyar dolarlık altyapı yatırımı var.

Günlerdir ağacı silkeliyorlar dedim.

1/10000 hisse bende güvende ;)

Haberin en önemli kısmı:

Önal ikincil halka arzın da gündeme gelebileceğini söyledi. Önal şöyle devam etti:

“Bu konuda kararı şirketin sahipliği verecek. Ancak daha önceki açıklamalarda bu vurgulandı. Biz ilk adım olarak imtiyazın uzatılmasını ardından şirketin değerinin artmasını ve halka arzların gündeme gelmesini bekliyoruz.” Türk Telekom’un iştiraklerine de talepler olduğunu anlatan Önal, “Bazı işlerimizi de halka arz konusunda hazırlıyoruz. İştiraklerimize talep de çok” dedi.
    Yabancı ortakla işbirliği dediği aşağıdaki linke göre nokia gibi. Açıklamalar ile aşağıdaki detaylar uyuşuyor bence.

https://medya.turktelekom.com.tr/tur...cin-is-birligi

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Yabancı ortakla işbirliği dediği aşağıdaki linke göre nokia gibi. Açıklamalar ile aşağıdaki detaylar uyuşuyor bence.

https://medya.turktelekom.com.tr/tur...cin-is-birligi
    Yabancı ortak Starlink olursa ne olur?

;)

6.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Yabancı ortak Starlink olursa ne olur?

;)

Hayal mahsulleri ofisi sağlam çalışıyor,

Mayamili, ft2 nin çıraklığını üstlenmen seni bu konuda sağlam ileri taşıdı

Ameriganın bir pazarlama mucizesi olduğunu konuya vakıf herkes bilir, oraların ekmeğini yiyip suyunu içtiğin nasılda belli ama

Arzular şelale, dilin kemiği yok.
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Hayal mahsulleri ofisi sağlam çalışıyor,

Mayamili, ft2 nin çıraklığını üstlenmen seni bu konuda sağlam ileri taşıdı

Ameriganın bir pazarlama mucizesi olduğunu konuya vakıf herkes bilir, oraların ekmeğini yiyip suyunu içtiğin nasılda belli ama

Arzular şelale, dilin kemiği yok.
    Özellikle Starlink yazdım

Çalılarin arkasından çıkarttım seni .

Bizim ric dede şimdi atlar buna dedim.

Ya kabul et ekranında hem ttkom var hem de tcell.

Bence sen ttkom gidiyooo diyip tcell alan gruptansin ama neyse ;)

Bundan sonra ben en az 3 kere starlink demeden çıkma çalılarin arkasından

Hadi iyi geceler sana

8. La olum bizde yaş 70 hem iş bitmish hem para bitmish ne gezsin ekran benim gibi emekli mayışı ile geçinen züğürtte

İşte gün içinde bimcell in ucuz hattından yarım yamalak yavash internet dandik telefonumla forumu okumak benim gibi züğürtlerin hobisi

Sen gibi ameriga havası alıp çıplak gözle uyduların fırlatılışını izleyemesekte tüplü tv mizle akşam haberlerinden izlediğimiz gadarıyla uyducu satarlink ile karasalcı totokom un siyahla beyaz gadar bibirbirleri ile alakasız bir yakıştırma olduuuunuda çok şükür annayacak kadar aklımıza sahabız...

Mayamili ewladım imdi çalı dibinde tavanı delik kulübemde uyumaya gidiyom, yastığa gafamı goyunca bakarsın delikten satarlink uydularını ilk defa çıplahh gozle gorürum... Felek bu ya bakarsın hep kelek yedirdiği bu fakire bu gece bir kavun ikram ederde sevinir fakir ric

Hayde sana da eyi geceler
    Az insan çok huzur

Sayfa 408/492 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •