Sayfa 408/641 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 5124 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Tazminat sürecinde bu konular üzerinde durulacak
    Fenerbahçe'de Yargıtay kararı sonrasında tazminar davaları süreci başlayacak. Bu süreçte üzerinde durulacak konular da belirlendi.
    08 Kasım 2020 Pazar 09:29 | Son Güncelleme: 08 Kasım 2020 Pazar 09:33

Tazminat sürecinde bu konular üzerinde durulacak

Fenerbahçe camiasının beklediği karar çıktı… daha önce belirlenen 3 Temmuz sürecinin zararın telafisi için izlenecek yol haritasının hayata geçirilmesi için süreç başladı. Fenerbahçe'yi zararın telafisi sürecinde görevli ve gönüllü bir avukat ordusu görev yapacak. Türkiye'nin iş ve ceza davalarındaki en iyi hukukçuları tazminat sürecinde en doğru kararlar için ön rapor hazırladı.

1. TFF'ye karşı açılacak davada camia içindeki birlik önemlidir. Çatlak sesi çıkmamalı.

2. Dava sürecinde dosya takibi en ince ayrıntısına kadar yapılacak, TFF'nin elindeki en küçük aleyhte detayın bile çürütülmesi sağlanacak.

3. UEFA'ya verdiği karardan dolayı dava açılamayacağı için Avrupa Kupaları'nda kaybedilen sezonlar için para tazmini TFF'den sağlanacak.

4. TFF'nin o dönemki üst yöneticileri, Mehmet Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve İlhan Helvacı'ya da ayrıca tazminat davaları açılacak.

Kaynak: Fotospor

2. Fenerbahçe'nin gözü tazminatta!
    Şike davasından beraat eden Fenerbahçe'miz, uğradığı zararları telafi etmek için tazminat davası açmaya hazırlanıyor. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'ne gidememekten ortaya çıkan maddi kayıp karşılığında Sarı-Lacivertlilerin 200 milyon Euro tutarında talebi bulunuyor.

3. Eğer FB yense idi spek dahada rahatlayacak yine basacakti.Ancak şimdi kuyruğu dik tutması lazım.Ben şahsen aşağılara alış girdim bile.Lig uzun maraton.Yonetim bu maçtan sonra uyarıyı yapmıştır.Zira Koç busenede pas geçemez
    yıldırım daha güçlü geliyor.Erol bulut sakin bir adam ama arada bir. İmparatorlasmali.Yani bu kağıtta ilk hedef 50 ve şampiyonluğa doğru daha yukarısı deniyorsa yarın aşağıda fırsatı değerlendirmek isteyen çok olur.Bu sene GS BJK den değil yine Basaksehirde korkmak lazım.Onun için artık hataya yer yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Eğer FB yense idi spek dahada rahatlayacak yine basacakti.Ancak şimdi kuyruğu dik tutması lazım.Ben şahsen aşağılara alış girdim bile.Lig uzun maraton.Yonetim bu maçtan sonra uyarıyı yapmıştır.Zira Koç busenede pas geçemez
    yıldırım daha güçlü geliyor.Erol bulut sakin bir adam ama arada bir. İmparatorlasmali.Yani bu kağıtta ilk hedef 50 ve şampiyonluğa doğru daha yukarısı deniyorsa yarın aşağıda fırsatı değerlendirmek isteyen çok olur.Bu sene GS BJK den değil yine Basaksehirde korkmak lazım.Onun için artık hataya yer yok.
    Onun için yenilginin zamanı çok iyi,ayakların yere inmesi lazım,ondan önemlisi bu tazminat meselesi borsa para kokusunu sever heleki 200 milyon euro söz konusuysa. ytd.

5. Juventus İtalya federasyon için 300 milyon euro’luk dava açmaya hazırlanıyordu.federasyon gel anlaşalım orta yolu bulalım dedi yanlış hatırlamıyorsam 100/200 milyon Euro arası bir rakama anlaşmışlardı.
    Dönemin TFF başkanı Aydınlar feneri koruyoruz paralar geri alınmasın tazminat söz konusu olmasın eğer Fener aklanırsa tüm kayıpları karşılacağız gerekirse kendim öderim demişti
    Şimdi yiğitler çıktı meydaneee
    Bu mağlubiyet herkes aynı anda salarsa ve herkes nasılsa yeneriz havasında oynarsa taraftar gazı olmayınca tokatlanırsın
    Not;Erman Toroğlu bile atılan golde el yok diyor
    Bir çok yorumcu hakeme sallıyor
    20 kez izleyip pozisyonu süzemediğini belirtiyor
    Antep hocası sumudica:bu hakemlerle bu lig bitmez dedi çok haklı dedi ama her hafta adama sarı kart ve trübüne atıyorlar belliki adamı kara listeye almışlar ama bu hakemler artık sabrımızı taşırıyor
    Kurşunladık kumpasa fetö ye çattık hakemler kimin adamı kimin arkası irdelenmesi gerek tesadüf olamaz bu oyunlar herkes ayık ve akıllı olsun
    Tazminat sürecinde Ronaldo’yu getirdi juventus ve şaha kalktılar resmen darısı başımıza
    Herkesin kaybettiği haftada kaybettik Buda nazarlık olsun ama topçular ve bizlerin de ayakları yere bassın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Juventus İtalya federasyon için 300 milyon euro’luk dava açmaya hazırlanıyordu.federasyon gel anlaşalım orta yolu bulalım dedi yanlış hatırlamıyorsam 100/200 milyon Euro arası bir rakama anlaşmışlardı.
    Dönemin TFF başkanı Aydınlar feneri koruyoruz paralar geri alınmasın tazminat söz konusu olmasın eğer Fener aklanırsa tüm kayıpları karşılacağız gerekirse kendim öderim demişti
    Şimdi yiğitler çıktı meydaneee
    Bu mağlubiyet herkes aynı anda salarsa ve herkes nasılsa yeneriz havasında oynarsa taraftar gazı olmayınca tokatlanırsın
    Not;Erman Toroğlu bile atılan golde el yok diyor
    Bir çok yorumcu hakeme sallıyor
    20 kez izleyip pozisyonu süzemediğini belirtiyor
    Antep hocası sumudica:bu hakemlerle bu lig bitmez dedi çok haklı dedi ama her hafta adama sarı kart ve trübüne atıyorlar belliki adamı kara listeye almışlar ama bu hakemler artık sabrımızı taşırıyor
    Kurşunladık kumpasa fetö ye çattık hakemler kimin adamı kimin arkası irdelenmesi gerek tesadüf olamaz bu oyunlar herkes ayık ve akıllı olsun
    Tazminat sürecinde Ronaldo’yu getirdi juventus ve şaha kalktılar resmen darısı başımıza
    Herkesin kaybettiği haftada kaybettik Buda nazarlık olsun ama topçular ve bizlerin de ayakları yere bassın

Dikkat ediyorum bu gibi direk favori ve aşırı yüklenme olan takımları bir şekilde yıkıyorlar,bunuda hakemleri kullanarak yapıyorlar,aksi istenseydi iptal etmez golü verirdi,şöyle bir güvencede veriyor olabilirler,(sen merak etme bu maçta takıl sonunda seni zafere taşıyacağız ) olmaz olmaz demiyeceksin paranın söz konusu olduğu yerde dönmeyecek fırıldak olmaz. ytd.

sikinti olmaz kagitta bala gte puanlari aldi gitti arap ismail..6 macta 6 puan alan arap cok sevinmistir bu galibiyete..
    -3 /4 falan acar sonra duzelir..
    bugun 6saray yenilir basaksehir takilirsa yatay bile acabilir..iptal edilen gol nizami..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. İsmail e kıyağımız olsun bizde eksiklerimizi görelim daha akıllı oynayalım
    Ama bu hafta ABD seçimleri nedeniyle çok üstünde durulmadı belkide bilerek durulmuyor ama kumpas şike davası haberlere manşetlere oturmaya başlar ve yasal süreç başlar

Sayfa 408/641 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •