Sayfa 408/450 İlkİlk ... 308358398406407408409410418 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bende son anda uyandim 1.06 dan aldiklarimi sabah 1.10 verdim butun gucumle uluun hissesine girdim un ve makarna uretiyo malum turk milleti yakinda marketlerin kapisinda yatmaya baslar gida sektorlerinden baska ayakda kalan olmaz 3 ay icinde

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu grup borsaya kaç şirket kote etmiş? hepsinin borsadaki uzun tarihleri boyunca yatırımcısına bir katkı sağlamış mu? Herhangi ciddi bir karlılık büyüme mi olmuş!! Habire grup şirketketi arası veya kendileri ile grup şirketleri aradı hisse al sat işleri, hisse doldur boşalt işleri!! Bunun anlamı nedir?

Bu grubun bütün şirketlerinin birleştirilmesi, tek şirket olarak borsada olması en hayırlı iş olur! Belki ozaman ortaya nitelikli tek bir şirket çıkar!

Borsa yönetimi bu kadar şirketle borsaya kote etmelerine niye müsade etmiş o da ayrı bir sorgu. Çok sayıda kırıntı niteliksiz şirketin BİST te oluşu ülke borsasını nşteliksizleştirmeden başka bir işe yaramıyor.

3. Galip her yerden patladı. 0.75 inse almak için düşünülür her yerde sıkıştı cunki mal vericek yer ariyo helene geçene mallandiroyo demekki 0.75 ve 0.60 bizleri bekliyo ben 0.75 kaçırmam ama edermi dersen etmez cunki bu kağıdın yükselmesi için hiçbir sebeb yok artık önümüzdeki 6 ayda olmaz gibi 3 ayındaki dehşet zararı düşünemiyorum bile kim derdiki endeks 50 bin puan düşecek şaka gibi

4. Eyyy galip efendi lafına geldin dimi ne oldu hanı sende para çöktü hiç bitmezdi patladın başka tahtalarda bastin mecburen 2.5 milyon lotu daha iyi gunlerin bu başlangıç başkalarının ahi seni yakar rahat ol jokerde kurtaramaz seni.

5. Bence oyaktaki galip degildi..Galip olsa kendi sirketinin tahtasindan bu kadar zararli cikmazdi..En kotu 2 den satardi o lotlari..Galibin hissesine de o kadar lotla kim girer inanilir gibi degil aslinda..1milyon ytl den fazla zarar yazdi..Oyak in lotlar bitince baska bir grup girdi cikti seker uzerinden.. Suan hisse basi bos kaldi. Speksiz.. Galibin gonlu olursa yukselir olmassa oyalanir 1.30 ile 1 arasinda

6. Daha galibin portföy yönetim şirketinde 140 maliyetli mallar duruyor. Malları veren oyaktan alan kişi 2 günde 2740000 lot civarı verdi.kagidin önü açıldı.pazartesi kap haberi düşer ytd

7. Galipden başka hangi keriz bu kadar mal alır bu tahtada bu parayla thy girsen bile sayarlar adamı neyse yarın belli olur galip olup olmadığı galip değilse tavan olur akşama yada pazartesi kâr dağıtımını açıklar bedelsiz veya nakit

8. Yüzde yüz bedelsiz açıklayabilir sermayesi çok dusuk

Sayfa 408/450 İlkİlk ... 308358398406407408409410418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •