Sayfa 409/586 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 4686 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Günaydın TÜRK MİLLETİ

Gemiyi terk edenler vardı o kadar güzel ve ucuz diyenlerden hatta iktidar saflarından.

Ben iyi şirket olarak gördüm ve hala buradayım.

ALGYO dahil.Mantık çerçevesinde yatırım ve iş yaparım.At gözlüklü olmam hiç.

O sebeple gördüğüm bir şey var karımız.

400 milyon artmış lakin Özsermayemiz 1 Milyar artmış görünüyor.YTD.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Bilanço beklenildiği paralelde geldi, satışlar diğer çeyreklere göre deprem etkisiyle de düşük... Ancak satış ortalamaları gayet tatminkar, proje avansları verilmiş her an inşaata başlanılacak şekilde... Turizm kısmı haliylen gene cepten yemiş, 2. çeyrek ve bilhassa 3.çeyrek yardımcı olacak bize... Kiralama gelirleri artışta , büyükyalı ticariler de destek veriyor gibi... Artık önemli olan seçim sonrası oluşacak olan yeni ekonomik düzene göre pozisyon almak. Elimizde satışa hazır olan ve yapılmakta olan nadide projeler bulunmakta, nakit ve her daim akarda bu projeleri destekleyecek şekilde...Özak 10 yılları başlıyor...

Birde kendime soru?

Bizim ÜLKE de yada başka ÜLKE de kim Gayrimenkülünü(Ev,Arsa,Avm,Tarla,Tatil köyü,Otel ve Ofis vb.) ederinden aşşağıda verir.

Ankara da evin var 5 Milyon ve 1250 Milyondan satıyorsun.

Gayrimenkül ortaklıkları saçma fiyatlamalarda işlem görüyor.ÜLKEMİZ de.

Kanun yada Tebliği çıkarılmalı Özsermaye altında işlem göremez denmeli.(Defter değeri altında)

Piyasa fiyatımız kabaca 7 milyar

Özsermaye 18 Milyar yuh!!!!
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    arkadaşlar borsanın düşmanı faizdir. şu an %32 faizi banka sana veriyor. Bu durumda borsa insanlara pahalı gelir. Faizler indiği zaman borsa koşmaya başlar. Sabırlı olmak en güzel davranış olur. Benim kaç sene oldu hatırlamıyorum al sat da yapmam sadece 20 üstünde yarısını vermiştim ne güzel aynı lotumu tamamlama imkanı veriyor işte bakıyorum başka türlü bakarsan önce paikolojini bozarlar sonra da malını elinden alırlar. Kağıt bana göre sağlam. Herkes hesabını kendi yapacak tabi.
    %100-150 enflasyon olan yerde %30-35 faız.... Cok basıt bır matematık problemı. Arjantıne bakmak yeterlı. Kı turkıyenın verılerı arjantınden kotu.

bakıyorumda ya kardeşim 5,44 den sattım dediğin 13,418,0,8 mal yıl başında yokken şimdi neden senin hesabında görünüyor dememiş bizim milletin sorunuda bu. bu yüzden önüne gelen öpüyor
    nasip....

6.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    %100-150 enflasyon olan yerde %30-35 faız.... Cok basıt bır matematık problemı. Arjantıne bakmak yeterlı. Kı turkıyenın verılerı arjantınden kotu.
    Arjantin borsasına baktın mı? hiper enflasyonda hiç bir şey maldan daha sağlam kalmaz. Bu hissenin de arkası mal dolu çok da ucuza veriyor bu kadar malı arsalar evler vs..

Dip notta değişiklik geliyor.

16 nolu dip notta yer alan

10.05.2023 TARİHİNDE YAYIMLANAN 2023 YILI 1.
    ÇEYREK KONSOLİDE VE SOLO FİNANSAL DURUM RAPORLARINDA 16 NOLU ÖZKAYNAKLAR
    DİPNOTUNDA (BİST'TE İŞLEM GÖREN HİSSELERİN DETAYI TABLOSUNDA) GÖZÜKEN
    RAKAMLARIN SEVHEN YER ALDIKLARI ANLAŞILMIŞTIR. DÜZELTİLMİŞ DİPNOTUN YER
    ALDIĞI 31.03.2023 FİNANSAL TABLO VE DİPNOTLARI YENİDEN İLAN EDİLECEKTİR. BU DÜZELTME, ŞİRKETİMİZ BİLANÇO VE NET DÖNEM KARINI DEĞİŞTİRMEMEKTEDİR

Matriks
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

8. Piyasa seçim baskısını üzerinden atmaya çalışıyor. Bu güzel bir gelişme. Genel itibari ile çoğu hisse yükselişte. Seçim için son gün kaldı(Cuma günü). Haftaya seçim sonuçlanmış olacak zaten. Artık piyasa normaline dönecek muhtemelen. Haftaya daha guzel gunler gorebiliriz muhtemelen. Artık seçim atmosferi gitmeli ve yerine normal ortama dönmelidir. 15 Mayıs sonrası tüm piyasada daha güneşli günler görürüz diye düşünüyorum ben. Zaten yaz sezonuda geliyor. Işler hızlanır piyasada. Yeni yıl işlerine odaklanmak lazım

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

Sayfa 409/586 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •