Sayfa 41/798 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 6377 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bedelsizden faydalanmak İçin hissenin bugün kapanışta elinizde olması lazım... Pazartesi bölünür... iki gün içinde bedelsizleriniz elinizde olur... bazı yatırım hesaplarında hemen ekranda görebilirsiniz ama bedelsiz hisselerinizi iki gün sonra satabilirsiniz

2. Utanmasa tabana surecek hisseyi ne kaldiysa almak icin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Genellikle bedelsiz öncesi hisseden çıkılır... en azından 10 yıldır ben öyle gördüm... uzuncuysanız sorun yoktur...

4. Bende 15 yıllık borsacı olarak bedelsiz açıklayıp ta düşen hisse görmedim desem, bırak bedelsiz vereni bedelli veripte tavan tavan giden çok hisse gördüm. Bu b.k çukuru bütün borsa bildiklerimi allak bullak etti.

5. Bedelsiz öncesi hisseye gidiyormuş gibi yaptırıp acemi avlarlar bölünmeden sonra aşağı yaptırıp acemileri sıkıştırırlar tekrar ediyorum uzuncuysanız sorun yoktur...

6.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Bende 15 yıllık borsacı olarak bedelsiz açıklayıp ta düşen hisse görmedim desem, bırak bedelsiz vereni bedelli veripte tavan tavan giden çok hisse gördüm. Bu b.k çukuru bütün borsa bildiklerimi allak bullak etti.
    Bedelsizleri iki gün satamayacağımız İçin onlar tavan gider ama sonra ki günler taban gider... ayrıca bir hisse ne yapar eder bölündüğü yere geri gelir... tabi zaman alır... bakalım göreceğiz...

7. Burda bilgi kirliligi cok bilmeden herkes birsey yaziyor entrasan..

8.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Bedelsizleri iki gün satamayacağımız İçin onlar tavan gider ama sonra ki günler taban gider... ayrıca bir hisse ne yapar eder bölündüğü yere geri gelir... tabi zaman alır... bakalım göreceğiz...
    Her hisse tavan olabilir ancak bu hisse tavan olmaz.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Sayfa 41/798 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •