Sayfa 41/195 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 321 - 328 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Tatar Ramazan arkadaş fazla kalmadı 125 bin lot kaldı.ama yanılıyorsun 90 a kadar 100 bin anca satmışımdır.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    saat 18:11 26069 lot gedikten aldım......Ekstra bugün......!!!!!!

Akşam takaslarda belki görünür.....!!!!
     Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Ben gedikten 26069 lot almıştım.Başka biri gedikten 18 lot almış.Gedikten de biri 1400 lot satmış.....Beyaz sayfa arkadaş da dediği gibi 35 bin lot satmış.Helali hoş olsun.Lotlarının çoğunluğunu ben almışım....!!!!

Güle güle harcan beyaz sayfa.Hayrını gör.....!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Tatar Ramazan arkadaş fazla kalmadı 125 bin lot kaldı.ama yanılıyorsun 90 a kadar 100 bin anca satmışımdır.

Söylediklerin birbirini tutmuyoooooorrrrrr...........Neyse kazanmışsın boşver......Bereketini gör.....!!!!!!

4. Hangi söylediğim tutmuyor.

5. Bu hisse 41 kr taban olduğunda bana gözdağı vermeye kalktılar .Çünkü benim plaka 41. Ama ben ne yaptım ,ertesi gün 43,44,45,46,47,48 nereden bulduysam aldım.hisseyi 2 sene boyunca ben tuttum.

6. Yanlış şurada 90 a kadar 150 bin lot civarı satmışım.az önce extralara baktım.

7. Sen de hayrını gör Tatar Ramazan.

8. Ben 50 kr ta broker arkadaşlarıma destek atın dedim ama kimse yanaşmadı.c grubu piyasa yapıcısı olmayan hisseyi kimse almaz dediler.sendeki iyi cesaret Tatar.

Sayfa 41/195 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •