Sayfa 41/612 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 321 - 328 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Mühim olan şu yabancı gerçek yabancı mi yoksa bıyıklı mi? Benim çok bi fikrim yok bu konuda. İnşallah gerçek yabancıdır demekten başka yapacağım bir şeyde yok. Citi ve deu daki mallar Gürdal in mi onu eski hazirun cetvellerini kiyasliyarak yapabiliriz.oradan bir şeyler çıkartılabilir. 15.05.2018 de gurdalda yaklaşık 5.5 milyon lot varmış mesela...Ama ben hala su %21.6 yi nasıl %25 e çıkartılabilir onu pek anlamadım. Kimin satması lazım yada başka bir şekli var mı?
    Kimin oldugu farketmez 4.34 yabanci orani kaldi bugunde citi azda olsa satiyo haftaya bitirirler böyle giderse

2. 2.65 destegi kaldı bunun altında 2 demi dururuz bilemicem borsamiza baglı haraketleri görüyorsunuz eksi kapatma şansimiz çok yuksek bir haber akisı olmadigi surece.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    2.65 destegi kaldı bunun altında 2 demi dururuz bilemicem borsamiza baglı haraketleri görüyorsunuz eksi kapatma şansimiz çok yuksek bir haber akisı olmadigi surece.
    Sattın mı arabayı hazırmısın?

4.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Sattın mı arabayı hazırmısın?
    Güzel soru alici hazir piyasa hareketli biliyosun 150 aldik 250 oldu allah herkese versin sen yeterki uyguna sat gecen izledim o emlakciyi 2.50 diyodum altinda baktim bu hissede batsin öyle satayim 2 ye cektim olayı anca kurtarir bizi yanlismi düşunuyom

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Güzel soru alici hazir piyasa hareketli biliyosun 150 aldik 250 oldu allah herkese versin sen yeterki uyguna sat gecen izledim o emlakciyi 2.50 diyodum altinda baktim bu hissede batsin öyle satayim 2 ye cektim olayı anca kurtarir bizi yanlismi düşunuyom
    Sıfıra doğru gidiyor zaten 😂😂😂

6.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Sıfıra doğru gidiyor zaten 😂😂😂
    2 yaklastigimi altlariz yuklu gelmezse sansimiza elimizdeki gitsin giren girdi zaten hazine bakani konustu 0.55 arti borsa 0.25 eksiye girdik kim konussa geciririyorlar farketmiyo acele etmemek lazım .

7. Hissenin hergün 1 eksi 1.5 eksi indigi aldatmasin agustos ayı gelmeden %30 iner buda 2 demek uyutma taktigi olur dileriz bunu yasamayalim hersey kotü borsada

8. malesef sahibi müslüman olan şirketlerden uzak durulması gerektiğini acı bir tecrübeyle öğrendik hatta müslüman ülke borsalarından uzak durulmalı

Sayfa 41/612 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •