Sayfa 41/1000 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Rakıya yatırıyorum zaten, çift yönlü koruma için!
    Her dublede 1 mikromort ölüm riskine griyorsunuz

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Rakıya yatırıyorum zaten, çift yönlü koruma için!
    Ürik asitle sterilize edilmiş oluyor bende de

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299

4. Bayramdan sonra saldim cayira mevlam kayira modeline gecis yapiyoruz.

5. https://www.memurlar.net/haber/90107...-yukselir.html

Bir de şöyle yorum yapmış birisi haberin altına. İLGİNÇ

Bunu bir kenara not alın, tarihin görüp göreceği en büyük vurgunu yapacak dünyayı yönetenler. Çok uzak olmayan, hatta bu yıl bitmeden dolar öyle bir çakılacak ki kimse inanamayacak. Bu durumda trilyonlarca doları olan Çin, Araplar ve dolar rezervi olan ülkeler büyük kayıp yaşayacak, alım güçleri azalacak. Ülkelerin hazinelerinin, şirketlerin piyasa değerlerinin eridiğini, sermayenin el değiştireceğine şahit olacağız.
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ölüm bizde az derken o iş karışık diyelim sadece.İtalya kadar değil elbette, nüfusun gençliği elbette fark yaratıyor,ayrıca sağlık sistemimiz de çok iyi .Ama bizde ölenlerin bir kısmı covid tanısı almadan öldüğünden ilk tanı olan pnomoni denerek kayda giriyor.Vefattan sonra da tanı alsa da kayıt değiştirilmiyor.O nedenle ölen sayımız az bişi daha fazla.Unutulmaması gereken şey bu hastalık yeni tedavisi bilinmiyor ve biz de dünyanın diğer ülkeleri ile aynı durumdayız.O nedenle diğer ülkelerde olanlar bizde de olur.İspanya ve italyanın bizden farkı nerdeyse bir aydır katı bir karantina uyguluyorlar biz uygulamıyoruz.
    Bizim yan komşumuz kronik kua hastası idi...yılda bir kaç kere astım krizi geçirirdi...Mart ayında astım krizine girdi..istanbula gidip döndüğü için Ailesi covid19 şüphesi ile yetkililere haber verdi...sağlık yetkilileri eve gelip adamı alıp hastaneye yatırdılar....adama virsu testi yaptılar..sonuç positiv çıktı....5-6 gün sonra ailesini telefonla aradı...Bana verilen ilaçlardan dolayı burnum ve boğazımdan kan akiyor...kurtulamazsam hepiniz hakınızı helal ediniz dyor ve ertesi gün vefat etti...cenazeyi devlet kendisi defnediyor....Bütün aile karantinaya alınıyor...
    evde karısı 3 oğlu 2 gelin ve 5-6 torun var...onlarında testi yapılıyor....hepsi negativ...3 hafta gecmesine rağmen hiç birisinde bir virus belirtisi çıkmamış...birde yasak olmasına rağmen eve çok sayıda akraba gelip ziyaret ediyordu...onlardada bir şey çıkmamış..

Ben komşumuzun yanlış teşhis ve tedavi yönteminden dolayı öldüğünü düşünüyorum......aileside öyle düşünüyor...Ama bu şartlarda nereye ve nasıl ittiraz edebilirizki...cenazemizi bile göremedik dediler..

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Gene de açıkçası şimdiye kadar salgın konusunda her şeye rağmen iyi gidiyoruz.Eğer sistemi 2 ay kapatıp zorunlu karantina uygulayabilsek en az hasarla işten yırtabilen ülkelerden olabiliriz bence.Halen de geç değil.
    Şans, dün tvde pazar gösterdiler. önlem almayan isveçten daha samimi bir ortam vardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 41/1000 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •