Sayfa 41/128 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 321 - 328 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    1,30-0,93 DEN topladıklarımızı mart 2017 de 3 civarı çıktık. hedefim 3,20 idi bu hedefi bulunca sattım. kar 321 bin. 180 bine bir daire aldım. şimdi tekrar beklemedeyiz biraz sakinleşsin bakarız. 1,30 dan almaya başladığımda 0,93 geldi. daha nereye düşecek derken patron alımları ile topladı ve spek ile 3 leri gördü. ne yapacağı belli değil.2 önemli bir destek kırarsa 1,55 ytd.
    Benim bildiğim przmanın patronu sizin gibi yatırımcıya 300 bin lotu kaptıracak ve hisseyi 3 e götürüp size o kadar kazandıracak sonra düşecek tarih yazmaz,sizden aldıktan sonra 4-5-6 ya götürse tamam diyecem ama siz 3,80 e çıktıktan sonra vermişiniz anladığım
    Avtur ve fonettede 300 er bin lotla oynayanlar var siz en iyisi bir hissede operasyon yapın nede olsa by siniz

2. 2gunde 3.10 dan 2.14 kapanış. Pazartesi bu hizli dusus devam edermi??

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Benim bildiğim przmanın patronu sizin gibi yatırımcıya 300 bin lotu kaptıracak ve hisseyi 3 e götürüp size o kadar kazandıracak sonra düşecek tarih yazmaz,sizden aldıktan sonra 4-5-6 ya götürse tamam diyecem ama siz 3,80 e çıktıktan sonra vermişiniz anladığım
    Avtur ve fonettede 300 er bin lotla oynayanlar var siz en iyisi bir hissede operasyon yapın nede olsa by siniz
    Tahmin dogru cikmis ortaklar dan hisse satisi var
     Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    Hoşbulduk. Dün borsaya çok bakamadım. Görseydim bende belki alırdım dün tabandan. Şanslıymısız.
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Simdi olasiliklari dusunelim amac ky malinimi toplamakti yada ky mal itelemekti.yada ortaklarda. Biri hissemi satdi.bunu gorecegiz ama en son goren olacigiz operasyonu yapan yaptiktan sonra tabi

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gunaydin hepomizi arkadaslar paraya sikisan huseyin karatas ve speklermis o bicim zararina mal satdilar iyide olmus.hep sizmi kazancaksiniz birazdan kaybediverin bakalim.simdi patronlardan ortak alim olmasi yonumuzu belirlicek satis yaparsa vay halimize.bu fiytdanda satmasi zaten sacmalik olur

5. Hani kamuoyuna açıklanmamış bişey yoktu..is bitmiş şimdi kapa haber gönderiliyor..böyle saçmalık olurmu

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Satan patronlardan degil huseyin karatas siradan sizin bizim gibi by yatirimci.ama fena tokatlandi.

7. Bizim gibimi😀

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. yönünü az yukarıya cevircek olsa tekrar basıyolar aşagıya

Sayfa 41/128 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •