Sayfa 41/580 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 4634 madde; 321 - 328 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. hisse %10 düştü ama düşerken ben mal çıkışı gözlemlemedim zaten sığ hisse... beklentim tepki için toparlayacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Ostim de bu kararı alıp her zamanki gibi yine yatırımcısını soymasına sebeb olan yöneticilerin 2 gündür kulakları çınlıyormu acaba çünkü yatırımcılar 2 gün dür çok ça anıyor kendilerini
    Aksel şirketide böyle bedelli başvurusu yaptı spk inceledi izin vermedi sahipleri yargılanıyor birilerine duyurulur
    Spk izin vermez de bunlarda vardır bi çalallık

LG-K535 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 2.32 gönderdim bir kısımını altta GAP bıraktı. 2.25 altı gelirse alırız

4. Thumbs up

Saat 12 ye doğru haber geldi yine mal çaktılar her habere yeni bedelliye ortak kazandırıyorlar speği kutluyorum çok akıllı.on gün öncesine kadar adını bile duymadığım bu kağıda ortak yaptı bizi.başkaları akıllı olsun maliyete gelsin bir gün durmam bu adi kağıtta

5.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Saat 12 ye doğru haber geldi yine mal çaktılar her habere yeni bedelliye ortak kazandırıyorlar speği kutluyorum çok akıllı.on gün öncesine kadar adını bile duymadığım bu kağıda ortak yaptı bizi.başkaları akıllı olsun maliyete gelsin bir gün durmam bu adi kağıtta
    İsterse altın madeni buldum diye kap a açıklama yapsın ,görüldü üzere bu hisseyi ....................takan yok.Herkez bir an önce yatırımcını düşünmeyen yönetim yüzünden zararı kurtarıp kaçmanın peşinde.1 kuruşumu bilerek ali cengiz oyunlarıyla yiyenlere haram zıkım olsun ,fakat şirket zarar ediyor yönetim bişey yapamıyorsa bişey diyemem razı olurum zarara .Y.T.Değildir

6. Bankasya ya 10 milyon Euro borcu var. BDDK o parayı söke söke alır.....tek geliri borsadaki yatırımcıları soymak...patron ve gömlekçiler el ele...gömlekçiler her lotu sayıyor. Ona göre oynuyorlar...sipariş üzerine patron KAP'a haber gönderiyor...iyi haberde piyasaya mal satıyorlar....ostim prestij projesi falan da yem...bir kuruşunu koklatmazlar...

7. Kimse bir senedi alın diye kafanıza silah dayamıyor veya satasınız diye size işkence yapmıyor.
    Beğenen alır, beğenmeyen almaz.

Sayfa 41/580 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •