Sayfa 41/613 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 4898 madde; 321 - 328 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. not: başkana selam mı? bu ne samimiyet derler sonra. haklardan helal istemek mi? bu ne mantık, varsa da haram ola demezler mi?

kaçın beyler dağılın gidin

2. haydi daha çok yolun var bastır biraz

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1,03 ün altında fiyat salmazsa, 1,03 üstü hlgyo güzelleşir diye düşünenlerde aramıza katılır belki , hayat bayram olur belki

güldür yüzümüzü hlgyo

yatırım tavsiyesi değildir

Bir cacık olmaz. Aynı hareketi milyonlarca kez yaptı. Bu hacimle tavan olması gerekirdi. Vkgyo gitmeden bu da gidemez!

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bir cacık olmaz. Aynı hareketi milyonlarca kez yaptı. Bu hacimle tavan olması gerekirdi. Vkgyo gitmeden bu da gidemez!
    Sayın Agha; Ben 4 yıldır burdayım halka arz günü hariç, böyle bir hacim hiç görmedim. 1.04 ten 8 milyon 1,05 ten de 10m lota yakın alım var. Kanımca hisse transferi oluyor, anlaşmalı bir şekilde..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

6. 37 kuruş temettü ne zaman

7.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    sayın agha; ben 4 yıldır burdayım halka arz günü hariç, böyle bir hacim hiç görmedim. 1.04 ten 8 milyon 1,05 ten de 10m lota yakın alım var. Kanımca hisse transferi oluyor, anlaşmalı bir şekilde..
    arkadaşlar selamlar. Hisse çok ucuz kaldı derlerki 1,30 yakın zmanda görünecek ustalar bilginiz olsun.ytd.

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    37 kuruş temettü ne zaman
    37 kuruş olsa bayram ederdik. Doğrusu 3,7 kuruş olacak, yani 1000 lota 3,7 Tl
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 41/613 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •