Sayfa 41/312 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2495 madde; 321 - 328 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    Bir zamanlar bu yorumları erbos forumunda yapardım...Tabi o zamanlar 50 lirayı görüp 30 lira bandına sıkıştırılmış bir erbos vardı...Şeref yoksunu patron ve spekleri anlaşmış gibi hisseye nefes aldırmıyorlardı...

Peki noldu...o karlar bilançoda patlayınca...delibozuğun birisi tahtayı 68 liraya kadar çıkarıverdi...

Bu durumdan oldukça güzel kazancım oldu...ama beni en çok memnun eden neydi biliyormusunuz...30 liralı fiyatlarda baskı kurmak için sattıkça satan çakallar varya...50...60 tl den deli alıyordu...Bende o çakallara zevkine vara vara kârımı ala ala mal satmıştım...
    Forumda üyelik alıp ama nedense olumlu yönde paylaşım yapılmasından gıcık alan arkadaşlar var.Onların yerine yazayım ben.Yormasınlar kendilerini sana cevap vermek için:

'Çok yazdın,seni gazcı.Az yaz biraz,bize ne senin yaptıklarından de mi ama?''

2. Bence 6 nın üzeri bile normaldir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Forumda üyelik alıp ama nedense olumlu yönde paylaşım yapılmasından gıcık alan arkadaşlar var.Onların yerine yazayım ben.Yormasınlar kendilerini sana cevap vermek için:

'Çok yazdın,seni gazcı.Az yaz biraz,bize ne senin yaptıklarından de mi ama?''

İstediklerini yazabilirler...benim çok şeyimde olmaz...

Benim tek hissem bu değil...az miktar aldım zaten...ama duruma göre elimdekinin 5 katına katına kadar alabilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by busesansli Yazıyı Oku
    Artık kazanmak https://www.klasfx.com/?ref=bsrfx ile çok kolay! Vakit kaybetmeyin, sizde üye olun sizde kazanın.
    İnstagram busrafx
    Facebook busraakokcuu
    her tarafa carsaf carsaf fx reklami, hekese kazanma oneriyorsun kendin kazan ya lavukkkkkkkkkkkkk

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

5. İşyatırım cuma aldığı malın yarısını yüzde 10 zararına sattı şu ana kadar...tabi eğer yersen...

6. Sağolsun bizde azıcık ucundan nasipleniyoz...

7. Baskı yaparak yanlızca mal kaybedersin sevgili spek.

Sayfa 41/312 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •