Sayfa 41/235 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 321 - 328 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 3 devre kesici akşam 15.45 den 15 salması bunun korkanlarin satışlarıydi.Benim riskim zarardan karda etsem size faydası yok.O yüzden yazmamak en güzeli satana kadar yazmayacağım.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

14.50 20.785 e -97.715

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. QNB FİNANS FİN. KİR.3 ayda 4.48 den 63,70 e gelmiş....hala kim ne konuşuyor,bir de hisseler düşerken SPK hiçbir şey yapmıyor,çıkarken hemen takoz koyuluyor;madem k.yatırımcıyı düşünüyorsun,hisseler düşerken neredesin ey SPK

Uygun anında tepkiye oynayacağım. Az ölü taklidi yapsın. Ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Sonuna kadar burdayız fiyat ın hiç bir önemi yok. sabrımız çok.

6.  Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Sonuna kadar burdayız fiyat ın hiç bir önemi yok. sabrımız çok.
    Katılıyorum. burdayız.

7. Bugün çok yoğundum bakamadım.satan gedik hergun satıyor 12 aralığa kadar fırsat değerlendirir. ben kutumu beklerim bu iyi oldu şimdi akşam bakıyorum.Kutuyu açınca göreceğim.Daha yabancılar gelmedi hele haberleri gelmeye baslasin o zaman alıcıları göreceğim.bist teprik ederim.spege her zaman destek cikar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. https://m.borsagundem.com/haber/hubv...-dustu/1453818
    Eylül ayının ortalarında 2.8 liralardan işlem gören Hub Girişim (HUBVC) payları bu zamandan beri sert fiyat hareketlerine sahne oluyor. 13 Eylül tarihinde 2.84 liradan günü kapatan HUBVC, uzmanların aşırı spekülatif olarak değerlendirdiği hareket sergileyerek dün tarihi zirvesi olan 15.09 lirayı gördü.*Yaklaşık 2.5 ayda %430'u aşan büyümeye dikkat çekti.*Küçük yatırımcıya tehlike oluşturan bu sert harekete Borsa İstanbul*tedbir getirdi.
    ---///
    Haberi görünce inanamadım. Yaklaşık 2 liradan 2 ayda 15 liraya gelmiş 8 kat uçmuş kimse kılını kıpırdatmamış, haberde yazan gibi madem aşırı spekülatif madem uçmuş kağıt neden zamanında önlem almamışlar?
    Şimdi geri 2 ye düşse 15 den alan garibim bireysel amatör yatırımcının günahı ne?
    Yani inanılmaz. Altın madeni bulsa, tarlalırında petrol çıksa 2 ayda 8 kata yakın prim yapmaz bi şirket. Büyük bi film gazlamasyon olmuş belli ki. Sepekanın detaylı bi soruşturma yapıp failleri ortaya çıkarması ve gerekli cezaları vermesi şart olmuş...
    Dikkat edin bu tip hareketlere...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 41/235 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •