Onemli Gunler Banner
Sayfa 41/414 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 3305 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Kısa vadede para kazanmaya çalışanlar sadece şansına güvenerek para kazanmayı bekleyebilir.
    Geçen günlerde Dövize yönelenlerin kararını tehlikeli bulduğumu ifade ettiğimde bu şirketin de elinde yüklü döviz olduğunu pek tabi biliyorum. Ancak ben tek çeyrek kalırım dolar artsın anlayışı ile hisseye giriş yapmadım. Bu çeyrek 18den kapansa idi gelecek çeyrek yazacak dolar zararı sebebiyle satış mı yapacaktık? Bana pek uygun değil.

Faaliyetlerde kârlılık devam ediyor.
    Şirketin elini rahatlatacak kadar parası var.
    Mevcut fiyat şirketin değerini ifade etmiyor.
    O halde uzun vade kalmaya devam edeceğim.

Tavsiye değildir. Saygılar

2. Şirket battı da haberimiz mi olmadı. Nedir bu düşüşün sebebi?

kur düştükçe kambiyo karlılığımız da hızla düşüyor.

3 gün önce 1 milyar civarı olan kambiyo karımız an itibari ile 300 milyona düştü

11 gibi yıl sonu kapanışı yapsalar , zorlama bir hareket ile kar 220 milyona düşüyor.

Bu açıdan bakıldığında 1.3 milyar civarı beklediğimiz kar 650 civarına kadar düşebilir
     Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku
    Şirket battı da haberimiz mi olmadı. Nedir bu düşüşün sebebi?
    "yatırım tavsiyesi değildir"

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kur düştükçe kambiyo karlılığımız da hızla düşüyor.

3 gün önce 1 milyar civarı olan kambiyo karımız an itibari ile 300 milyona düştü

11 gibi yıl sonu kapanışı yapsalar , zorlama bir hareket ile kar 220 milyona düşüyor.

Bu açıdan bakıldığında 1.3 milyar civarı beklediğimiz kar 650 civarına kadar düşebilir

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Teşekkürler hocam. Holdinglerin çoğu artıda iken, GSD %5 eksi aslında anlamadığım nokta bu.

bu düşüşün maalesef b.kunu çıkardılar
     Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam. Holdinglerin çoğu artıda iken, GSD %5 eksi aslında anlamadığım nokta bu.

6. hisse demirledi tabana Yaptığı iş icabı olsa gerek çok iyi demirliyor helal olsun

7. GSDHO DÖVİZ BÜROSU

Sanki şirketin faaliyeti yokmuş gibi sadece dolar ile hareket ediyor. Bilanço zamanı bakarız faaliyeti var mıymış yok muymuş?

Şimdi resim paylaşamayacağım ama dikey yükselişin başladığı dipten bu zamana işlemlerin çoğu bankoff tarafından yapılmış. Kabaca 180 milyon lot almış. 179 milyon lot da satılmış. Elinde kalan lotların maliyeti de 5 civarına yükselmiş. TL açısından zararına işlem yapmış gibi. Ancak dolar bazında farklı olabilir. Kısacası bankoff artık yaklaşık 1 mliyon lot daha satar belki bu alımdan. Info da çok fazla sattı. Hatta bugün dipten yerine koyuyor bir miktar. Belki son tabanımız olabilir bu.
    Bekleyelim bakalım.

8. Gemiler Demir atmış değil,
    Konteyner taşıyor olsa gerek

Sayfa 41/414 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •