Sayfa 41/996 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Yav sen takılma barı böyle ucuz şeylere. Her iki heyette ayakta. Herkesi kendi gibi zannediyorlar. Bu resmi gördük ve inandık. Haberlerde izledik önce Putin Türk heyetinin ayağına gidip tokalasiyor. Sonra Reis lavrovlarin yanına gidiyor. . Putin tokalasmasa zkinde bile deil lavroz Reis in afedersin.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    '' Putin, Türke heyetinin ayağına gidiyor '' cümlene bayıldım.
    Hectoral 8 yaşında, arkadaşları ona polyanna diyor .

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ters mantık düşün abi bunlar yakalananlar suriyelileri yakalayamıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Afganlılar dağlık alanda yaşadıklarından keçi gibidirler, Suriyeliler bunların yanında şehir beyefendisi kalırlar, bence Suriyeliler bu geçişe güvenmediler ve sınıra gitmediler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Lounge paspascınsından, ne zekâsı bekliyordunuz Newton zekâsını mı, gerekse o da borsada batmıştır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    görüşme talebi bizimkilerden geliyor ve putini türkiyeye davet ediyorlar
    adamlar görüşmek için olumlu cevap verince
    bademler türkiyeye gelme teklifimize de evet dendi zannediyorlar
    putin o kadar da değil diyor yoksa ilk açıklama putinin buraya geleceği şeklindeydi..

5. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Yav offf. Valla köylü olan sensin. Takıldın mi kalıyorsun orada. Birde bana tipik köylü der. Yalandan yatıp kalkıp atam dersiniz, sonra köylü milletin efendisidir diyen atana rağmen köylüyle dalga geçersiniz. İki yüzlülük te master yapar sonra biza b.k atarsınız.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Atatürk'ün nice özlü sözleri vardır. Gününün şartlarına göre aynı zamanda ileri görüşlü bir insandı. O zamandan geleceği görüp bizlere ışık olsun diye söylenmiş nice sözler vardır. Ülkemizin Cumhuriyetten sonra gelişememesinin en buyuk sebebi eğitimsizlikti bunu yıkmak içinde köy endüsütüleri kuruldu oda ne yazık ki ABD politikaları nedeni ile okullarda kominizim öğretiliyor, kız ve erkek aynı yerde okurmu adı altında Bu ülkenin en buyuk yarası olan ABD dostu İngiliz beslemesi gerici takım yüzünden güzel şeylere son verildi.

“Aldanmak gaflettir. Hususiyeten aldandığını beyan etmek, apaçık itimadı yitirmektir, ahmaklıktır. Samimiyet ile ahmaklık münasebetini birbirinden ayıran yegâne unsur ise, haysiyettir. Haysiyeti olmayan, yanılmaya, aldanmaya ve aldatmaya ilelebet mecbur kalacaktır. ”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    09.11.1933 İZMİR

Putin görüşmesinde çıkacak sonuc şöyle olur demiştim. Türkiye_rusya ortaklasa idlip temizleyecek ikinci aşamada fıratın dogusu temizlenecek. 2 ci kısımdan söz edilmemiş lakin bu anlaşmaya Türkiye uyabilecek mi. ABD bu işten çok çok çok rahatsız oldu. Bakalım zaman ne getirecek; kiminin parası, kiminin vatanı degerlidir.

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Fed tarafında şimdi de securitizasyon imaları..

Faiz dönecek enflasyon gelecek diye beklerken iş ne noktalara geldi.. piyasanın ayarı iyice kaydı.. bundan sonrasını yani fiyatlamalar anlamında kestirmek zor.. çünkü dünya finans sistemi daha önce bu geldiği şartları görmedi.. şimdi işin içinde bir de yapay zeka ve algolar da var.. Armageddon yaklaşıyor..
    ytd..

Sayfa 41/996 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •