Sayfa 410/1003 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by stingray Yazıyı Oku
    sayın yuji bu bahsetttiğiniz durum OSD fonu içinde geçerli olmalı değilmi
    OSD isim, şemsiye fon türü ve fon ünvan tipi olarak sıfır stopaja uyuyor.
    Ama içerikte sıfır stopajın amacına uymayan dövize dayanaklı tahviller var.
    Yine de bence şu anda sıfır stopaja uyuyor
    Ama ileride Maliye bunun içeriği CB kararındaki amaca uymuyor, sıfır stopaj olmaz der mi belli olmaz.

2. Simdi tzl gibi fonlarin stopaji yokmu?
    Canlar gider heyyyy

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    OSD isim, şemsiye fon türü ve fon ünvan tipi olarak sıfır stopaja uyuyor.
    Ama içerikte sıfır stopajın amacına uymayan dövize dayanaklı tahviller var.
    Yine de bence şu anda sıfır stopaja uyuyor
    Ama ileride Maliye bunun içeriği CB kararındaki amaca uymuyor, sıfır stopaj olmaz dermi belli olmaz.
    açıklama için çok teşekkürler...ancak hala birçok şey muğlak...bekleyelim görelim başka ne diyelim

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Simdi tzl gibi fonlarin stopaji yokmu?
    Yok.........

5. OPB izahnamede değişiklik yapmış Ocak 1 itibari ile yeni değişikliğe göre şekillenecek artık. Fazla bilgim olmasa da bu konularda kendini kısıtlamış gibi düşündüm.
    En az %40 oranında ''Kamu ve Özel Sektör Yurtiçi Borçlanma Araçları'', en fazla %40 ''Yurtiçi Ortaklık Payları'', en fazla %20 ''Ters Repo, TPP'' gibi değişikler meydana gelmiş neden niye yaptı anlam veremedim.

Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

6.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    OPB izahnamede değişiklik yapmış Ocak 1 itibari ile yeni değişikliğe göre şekillenecek artık. Fazla bilgim olmasa da bu konularda kendini kısıtlamış gibi düşündüm.
    En az %40 oranında ''Kamu ve Özel Sektör Yurtiçi Borçlanma Araçları'', en fazla %40 ''Yurtiçi Ortaklık Payları'', en fazla %20 ''Ters Repo, TPP'' gibi değişikler meydana gelmiş neden niye yaptı anlam veremedim.

İkinci değişken açılıyor tefaşta 10-15 gün içinde. Bunun için bir yapılandırma olabilir.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. TEFAS fonların ana platformu.
    TEFAS'ın bağlı olduğu Takasbank, Maliye ve fon ihraç eden şirketlere görüşüp tüm fonların stopajını sayfasında tek tek ilan etmeli.
    Bu kadar kafa karışıklığına gerek kalmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    İkinci değişken açılıyor tefaşta 10-15 gün içinde. Bunun için bir yapılandırma olabilir.
    Sn hellistheothers yanlış hatırlamıyorsam daha defansif olacağını yazmıştınız 2. değişkenin. İzahnamesi çıktı mı yeni değişkenin.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 410/1003 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •