Sayfa 411/606 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 4844 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Amin...risk almadan kazanç var mı..adese ittfk da yaşadım aynısını bakalım bağlantılı şirketlerde bu oyun oynanıyor nasip... ytd ytd ytd....

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

CMENT gidiyor bu dusuyor cok garip.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

3.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Amin...risk almadan kazanç var mı..adese ittfk da yaşadım aynısını bakalım bağlantılı şirketlerde bu oyun oynanıyor nasip... ytd ytd ytd....

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın spk79,
    Spek denen Şerefli ve Onun bunun çocuğu olan herif, bana da beni yanıltarak 29 seviyesinden CMBTN hissesini kilitledi. Almayacağım, almayacağım, almayacağım dememe rağmen; dayanamayıp yine bu şerefli kağıdı aldım. Allah, benim de BELAMI versin. Çoluğumun, çocuğumun NAFAKASINI, bu şerefli kağıda bağladım. 30 lu seviyeleri görürse, ALLAHIMA YEMİN EDERİMKİ SATACAĞIM. Ne Cment hissesine, ne de Cmbtn hissesine kesinlikle bulaşmayacağım. İnşşallah, bizi bu duruma düşüren şerefli herifler; öbür dünyada ALLAHINDAN BULURLAR. BEN HAKKIMI KESİNLİKLE BUNLARA HELAL ETMİYORUM. Kesinlikle kimseye bir Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    CMENT gidiyor bu dusuyor cok garip.

YTD.
    Benim naçizane tahminim ve piyasada dolaşan söylentilere göre 1 lot Cment hissesi = 1 lot Cmbtn hissesi yapacaklar gibime geliyor. Daha sonra bu iki hisseyi tek hisse yapacaklar. Daha sonra Türkiye de başka bir holding şirketine satacaklar. Daha sonra da 2009 yılından beri bizim kanımızı emen ŞEREFLİ İTALYAN KARDEŞLER, TÜRKİYEMİZDEN defolup gidecekler gibime geliyor. Şurada fiyatların eşitlenmesine ne kaldı ki; Cmbtn 28 li seviyelerde; Cment ise 21 li seviyelerde. İnanın; 1 aya kalmaz her ikisini de fiyatları bence eşitlenir. ALLAH, BİZİ BU HALE DÜŞÜRENLERİN; BİZİM KAYBETTİĞİMİZ PARAYI KAZANIP, BİZİM PARAMIZLA EĞLENCE YERLERİNDE KEYİF ÇATANLARIN BELASINI VERSİN. Ben kendi hakkımı onlara, bizi bu hale düşürenlere helal etmiyorum. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Benim naçizane tahminim ve piyasada dolaşan söylentilere göre 1 lot Cment hissesi = 1 lot Cmbtn hissesi yapacaklar gibime geliyor. Daha sonra bu iki hisseyi tek hisse yapacaklar. Daha sonra Türkiye de başka bir holding şirketine satacaklar. Daha sonra da 2009 yılından beri bizim kanımızı emen ŞEREFLİ İTALYAN KARDEŞLER, TÜRKİYEMİZDEN defolup gidecekler gibime geliyor. Şurada fiyatların eşitlenmesine ne kaldı ki; Cmbtn 28 li seviyelerde; Cment ise 21 li seviyelerde. İnanın; 1 aya kalmaz her ikisini de fiyatları bence eşitlenir. ALLAH, BİZİ BU HALE DÜŞÜRENLERİN; BİZİM KAYBETTİĞİMİZ PARAYI KAZANIP, BİZİM PARAMIZLA EĞLENCE YERLERİNDE KEYİF ÇATANLARIN BELASINI VERSİN. Ben kendi hakkımı onlara, bizi bu hale düşürenlere helal etmiyorum. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    1 lot = 1 lot olursa zarar etmeyiz değil mi ?

YTD.

CMENT yine devre kesmiş biz sürünüyoruz.

Normalde iki hisse de gitmesi lazım.

CMENT niye gidiyor hikayesi ne ?

YTD.

7. 28,84 den de aldım bakalım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. ADAM NE GÜZEL CMENTİ GÖTÜRDÜ BİZİDE BÖYLE NE ZAMAN GÖTÜRECEK DİYE BAKIYORUZ.SPEK HADİ AMA OKUYORSUN BURAYI YAP BİR GÜZELLİK MAL OLMA İŞTE .CMENT GİDİYOR DİYE BUNUDA GÖTÜR YAPIŞTIR TAVANA HERKES NE OLUYOR DESİN SEN VER BARİ ORDAN BİZDE ARKANA VERELİM...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 411/606 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •